Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

5 najlepszych naturalnych afrodyzjaków

para, afrodyzjak

T.każdy chce cieszyć się pełnią życia intymnego. Ludzie od wieków poszukują idealnego afrodyzjaku. Popularne stymulanty sprzedawane w drogeriach i sklepach specjalistycznych często nie dają rezultatów dla wszystkich, którzy ich potrzebują. Dlatego natura postarała się zapewnić człowiekowi wszystko, co niezbędne, aby mógł w pełni cieszyć się swoim ciałem i ciałem partnera. Ale kim są najsilniejsze naturalne afrodyzjaki? Niektóre z nich znajdują się również na terenie naszej ojczyzny. Jednym z nich są krople Casanova, które zawierają ziele buzdyganka naziemnego. Dodatkowo znane są inne zioła, które mogą poprawić libido. Dowiedzmy się więcej o pozostałych.

Stworzenie stabilnego społeczeństwa i przejście od zbiorów do uprawy różnych gatunków zwierząt i roślin pomogło człowiekowi zbudować obiekt publiczny i wystarczająco dużo czasu, aby zwracać większą uwagę na swoje potrzeby.

Głównym instynktem zakorzenionym w naszym ciele jest kontynuacja gatunku. Oczywiście kontakt intymny zawsze był źródłem przyjemności, ekstazy, psychicznego i fizycznego uwolnienia. Jest kilka prostych kroków do lepszego seksu, które możesz poznać, a także kilka niesamowitych faktów na temat penisa.

Czy wiedziałeś, że…?

Starożytni Indianie poświęcili sztuce uprawiania miłości dwie święte księgi: „Kama Sutra” i „Tantra”. Oprócz szczegółowego opisu blisko 1000 różnych praktyk, zawierają one także pchnięcia duchowe, a także poezję, opowiadania, traktaty filozoficzne i refleksje na temat pokuty dwóch ciał w jednym.

W poszukiwaniu idealnego afrodyzjaku zawsze warto pamiętać, że najlepiej polegać na darach natury, a nie na produktach zawierających szkodliwe chemikalia i sztuczne stymulanty. Słuchaj uważnie sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało, gdy potrzebuje seksu!

[irp]

Wielu zdziwiłoby się, że sposoby urozmaicania i wzmacniania doznań w łóżku są nam o wiele bliższe niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy. Niektóre można również znaleźć przy kasie w sąsiednim supermarkecie.

Teraz dowiemy się, kim są najsilniejsze afrodyzjaki i jak dokładnie działają na nasz organizm i psychikę.

1. Czekolada – Radość i rozkosz dla zmysłów

CzekoladaDziałanie kakao zawartego w prawdziwych czekoladkach jest tak silne, że uzależniają się od niego tysiące ludzi na całym świecie. Słodki blok dosłownie zawiera szczęście, ponieważ stymuluje mózg do produkcji większej ilości dopaminy i serotoniny – hormonów poprawiających nastrój.

To rozluźnia ciało i niszczy wyobraźnię jednostki. Intymni partnerzy stają się bardziej podatni na eksperymentowanie i chętnie trzymają się siebie nawzajem i cieszą się nawzajem swoimi pierwotnymi instynktami.

2. Krewetki, ostrygi z małży – Pasja z morską bryzą!

Krewetki, ostrygi z małży

Popularny mit mówi, że niesławny Casanova rozpoczął swój dzień od 50 ostryg. W ten sposób stonowała swoje ciało i dostosowała je do odcienia przyjemności miłości.

Starożytni Grecy czcili je jako symbol bogini Afrodyty, patronki małży. Ostrygi są niezwykle przydatne, ponieważ zawierają wysokie stężenie kwasów tłuszczowych Omega-3.

Krewetki również mają go w swoim składzie, ale są też bogate w cynk. Były ulubionym i ulubionym przysmakiem starożytnych Rzymian, którzy woleli spożywać je tuż przed aktem miłości, aby przygotować swoje ciała na nadchodzącą rozkosz.

Podobnie jak małże zawierają kwas D-aspartamowy i NMDA – N-metylo-D-asparaginian, o których wiadomo, że poprawiają libido poprzez zwiększenie napływu i stężenia testosteronu i estrogenu.

3. Awokado – przyjemność ze zdrowego tłuszczu

Awokado

Awokado znane jest jako afrodyzjaki od czasów starożytnych, już w czasach Azteków. Owoce są oleiste, mają kremową konsystencję, lekko orzechowy smak i są niezwykle bogate w przydatne substancje. Jego główną cechą jest to, że jest pełen kwasu foliowego. Odgrywa ważną rolę w przetwarzaniu białek, witaminy B6 i potasu.

Kwas foliowy prowadzi do poprawy metabolizmu, wzrostu libido i ogólnie pomaga osiągnąć orgazm. Dodatkowo awokado jest bogate w witaminę E, która utrzymuje wysoki poziom energii i zasila wyczerpane rezerwy. Doda ci to więcej wytrzymałości i będziesz cieszyć się nie tylko lepszym, ale także coraz dłuższym seksem. Czy wiesz, że możesz ćwiczyć jogę dla lepszej intymności?

[irp]

Awokado stymuluje produkcję testosteronu, który poprawia funkcje seksualne, poprawia nastrój i dodaje nowych sił libido. Ponadto pomaga regulować poziom cholesterolu i kontrolować ciśnienie krwi, poprawia krążenie krwi, co również prowadzi do lepszego przepływu krwi do narządów płciowych. I tak wzrasta ich wrażliwość.

Ciekawość:

Aztekowie nazywali to „ahuacatl”, co w tłumaczeniu oznacza jądro. Powodem tego przydomka jest nie tylko fakt, że jest to afrodyzjak, ale także to, że owoce rosną na drzewie parami, nabierając podobieństwa do męskich jąder.

4. Gałka muszkatołowa – ze Wschodu z miłością!

Gałka muszkatołowa

Myristica to przyprawa pochodząca z drzewa o tej samej nazwie. Jest zaliczany do rodzaju wiecznie zielonych drzew i można go znaleźć w jego naturalnym środowisku – tropikach Azji Południowo-Wschodniej i Australazji.

Przyprawa jest produkowana z owoców drzewa i ma różnorodne właściwości i zastosowania. Jest cenny, ponieważ jest bogaty w substancje przydatne dla organizmu. Co więcej, okazuje się, że gałka muszkatołowa ma ciekawy wpływ na ludzki organizm.

Wiele źródeł sugeruje, że w starożytnych Chinach kobiety odkryły i wychwalały magiczną moc gałki muszkatołowej. Wynika to głównie z faktu, że orzech przyjmowany z umiarem ma zdolność zwiększania potencji i wzmagania chęci na intymne pieszczoty. Z drugiej strony niektóre badania naukowe wykazały, że przyprawa ta zwiększa skłonność do znalezienia partnera w eksperymentach na zwierzętach.

W dzisiejszych czasach z tego produktu korzysta wiele osób i zdaniem wielu specjalistów z różnych dziedzin, przyprawa naprawdę należy do najlepszych afrodyzjaków. Więc gałka muszkatołowa zdecydowanie nie powinna zginąć na naszej liście. Łatwo go znaleźć, a jego działanie jest oczywiście silne.

5. Miód – zbierany przez pszczoły ku naszemu zadowoleniu

kochanie

Miód jest niezwykle korzystny dla wszystkich aspektów zdrowia człowieka. Wzmacnia działanie układu odpornościowego, poprawia krążenie krwi oraz wspomaga usuwanie toksyn i pasożytów z organizmu.

W średniowieczu przygotowywano z niego miód pitny – napój alkoholowy stworzony na bazie sfermentowanego miodu. Uważano, że intensyfikuje przepływ krwi do narządów płciowych i zwiększa pragnienie pochlebstwa. Ten sam efekt ma produkt naturalny Eremax.

Słynny filozof, lekarz i matematyk Hipokrates przepisał nawet miód jako lekarstwo na impotencję. Starym zwyczajem weselnym jest podanie łyżki miodu do ust młodej pary przed wymianą pierścionków.

Ze względu na tę praktykę i miłośnicy podróży po ślubie nazywa się to podróżą poślubną. Działanie miodu jako afrodyzjaku można również wytłumaczyć tym, że jest on bogaty w kompleks witaminy B (główna odpowiedzialna za powstawanie testosteronu w organizmie) oraz pierwiastek boru (klucz do syntezy estrogenu).

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *