Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

5 najlepszych pokarmów i ziół na libido u mężczyzn i kobiet

mężczyzna, kobieta, łóżko, problemy intymne

My, ludzie, przeszliśmy długą drogę od naszych skromnych, bardziej przypominających ssaki, prehistorycznych początków. Ważne zmiany w naszych mózgach pozwoliły nam rozwinąć nowe umiejętności, takie jak konstruowanie i tworzenie sztuki, udało nam się ewoluować i zdominować planetę. I zdominować wszystkie inne gatunki. Ale bez ważnego instynktu nie przesunęlibyśmy się ani na cal poza jaskinię.

Głównym celem każdej formy życia jest przetrwanie. Właśnie dlatego mamy skłonność do brudzenia się z innymi ludźmi naszego gatunku. Postęp technologiczny w drugiej połowie XX wieku pozwolił nam lepiej poznać nasz organizm. Zrozum je lepiej. Udało nam się dowiedzieć, jak działa męski układ rozrodczy. Wybraliśmy do tego najlepsze zioła i pokarmy. Samo w sobie doprowadziło to do wprowadzenia na rynek „niebieskiej pigułki”.

Ale wielu odwraca się od niego i woli nie korzystać z jego dobroczynnych właściwości. Dlatego? Otóż ​​jego formuła zawiera niebezpieczne składniki chemiczne, które mogą mieć negatywny wpływ na ogólne samopoczucie. Wielu mężczyzn woli sięgać po sprawdzone produkty naturalne, które zawierają wyłącznie ekstrakty organiczne. Jak płynne krople Casanovy.

Ale jakie są najsilniejsze pokarmy i zioła, które mogą pozytywnie wpłynąć zarówno na męski, jak i żeński układ rozrodczy? Zglobalizowany rynek ma wiele do zaoferowania społeczeństwu. Czasami trudno jest dokonać świadomego wyboru. Przygotowaliśmy listę najlepszych ekologicznych produktów do oczyszczania całego ciała w domu. I przygotuj go na zabawę w sypialni!

Co wpływa na ludzkie libido?

szczęśliwa para, intymność

Naukowcy niedawno odkryli, że ten sam hormon odpowiada za nasze pragnienie intymności u obu płci. Mężczyźni mają bardziej skoncentrowane ilości niż kobiety, co może wyjaśniać, dlaczego łatwiej im zadbać o formę bez diety. To tylko sugeruje, że kobiety powinny spożywać więcej tego samego dobra, które zwiększają jego produkcję w ludzkim ciele. To nie jedyna różnica między organizmem męskim a żeńskim. Skóra silniejszego rodzaju jest na ogół grubsza niż u samic. Dlatego produkty kosmetyczne dla dwojga są różne.

Mężczyźni mogą bezpiecznie nakładać krem ​​do skóry, który ma gęstszą konsystencję. Jest w pełni zdolny do penetracji najbliższej stalowej powierzchni ich skóry właściwej. To jeden z najciekawszych faktów dotyczących skóry twarzy. Są również mniej podatni na bóle pleców i stawów. Ale powinni skupić się na jedzeniu większej ilości superfoods. Po przekroczeniu 50. roku życia będą również musieli bardziej uważać na swoją dietę, jeśli chodzi o utrzymanie szczęśliwego i zdrowego gruczołu krokowego. Zapomnijcie o tych złych nawykach żywieniowych na starość, chłopaki!

Ale obie płcie powinny skoncentrować się na naturalnej żywności i ziołach zwiększających libido, które zawierają większe ilości następujących składników:

  • Żelazo: czerwone mięso, jaja, drób, ryby bogate w kwasy tłuszczowe Omega-3;
  • Przeciwutleniacze: dużo owoców i warzyw;
  • Pokarmy bogate w błonnik: produkty pełnoziarniste;
  • Wysokotłuszczowe produkty mleczne: mleko, ser żółty i biały, jogurt;
  • Witaminy: jaskrawo zabarwione owoce i warzywa;

Rzućmy okiem na 5 najlepszych produktów spożywczych do aktywnego zwiększania libido u mężczyzn i kobiet:

Owoc cytrusowy

# 1. Owoce cytrusowe — kolorowe, pyszne i dobre dla wspólnej przyjemności!

Wszystkie owoce cytrusowe są bogate w przeciwutleniacze, witaminę C i kwas foliowy, który jest niezbędny do zapłodnienia. To sprawia, że ​​są one więcej niż doskonałe w celu zwiększenia chęci zejścia i ubrudzenia się w łóżku. Ujędrniają i odświeżają ciało!

Omega 3

#2. Omega-3 Bogate w owoce morza i ryby — uwiedź wszystkie zmysły!

Ostrygi, kraby, małże i wszystkie ryby zimnowodne zawierają duże ilości cynku. Zwiększa naturalną produkcję hormonów w organizmie zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet. Są też pełne kwasów Omega 3, co dodatkowo zwiększa ich syntezę w organizmie człowieka. Nie zapomnij o smaku! To osobna przyjemność sama w sobie!

Produkty pełnoziarniste

# 3. Produkty pełnoziarniste — mocne, mocniejsze, mocniejsze!

Są bogate w ważne włókna, aminokwasy i białka. Z drugiej strony zwiększają również naturalną produkcję hormonów w męskim i kobiecym ciele. Prowadzi to do wzrostu odporności. Ciało czuje się stonowane i mocniejsze. Tak samo jest z lepszą wydajnością w łóżku!

Gorzka czekolada

# 4. Ciemna Czekolada – Sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwszy i gotowy, aby zejść i ubrudzić!

Nie możemy zapomnieć o ciemniejszych odcieniach czekolady. Od wieków jest używany jako tradycyjne narzędzie zwiększające libido przez plemiona w Ameryce Południowej. Dlatego? Jego główny składnik. Kakao zawiera fenyloetyloaminę, która stymuluje tę część mózgu, która kontroluje przyjemność i sprawia, że ​​myślimy, że seks to świetny pomysł.

Saw Palmetto

# 5. Saw Palmetto – zwiększa libido i jest dobry dla prostaty!

Sao Palmetto to mała palma z południowo-wschodniego wybrzeża Ameryki Północnej, znana również jako „Serenoa repens”. Jej ciemne owoce były używane jako podstawowe źródło pożywienia i do leczenia. Była to również część ceremonii płodności miejscowych plemion, wydawanej zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Saw Palmetto jest uważane przez wielu za dar natury, który pozwala lepiej leżeć w łóżku. Regularnie polecany przez urologów w profilaktyce problemów z prostatą, znany jest również ze zwiększania pożądania intymnego i apetytu! Е oto produkt, który może Ci się bardzo przydać – spójrz na cenę Eremaxa.

Pozostań w kontakcie ze swoim partnerem!

Wzajemna przyjemność w sypialni nie zależy tylko od naszych umiejętności w łóżku. To powiedzenie można poprawić dzięki dużej praktyce. Nasze życie intymne odzwierciedla życie osobiste. Jeśli będziemy mieć nieustające problemy w związku, znajdzie to również odzwierciedlenie w obszarze, którym rządzi libido. Porozmawiaj ze swoim partnerem o swoich upodobaniach i antypatiach. Jeśli nadal występują problemy, zwróć się do naturalnego wzmacniacza wydajności męskiej, gdy spada Potencialex. Wszystko inne można przezwyciężyć przy odrobinie wyobraźni, więcej zabawy w sypialni i wyższej samooceny!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *