Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Crystallex: Idealny dodatek do pielęgnacji Twoich oczu

Crystallex Culus Krople Kapsułki PolskaCrystallex Culus to sugestywna nazwa nadana temu nowemu suplementowi diety, opracowanemu z myślą o dobrym samopoczuciu wzroku w każdym wieku. Opinie na temat jego rzeczywistej skuteczności wydają się już liczne, mimo że produkt ten pojawił się we Włoszech kilka miesięcy temu. Duża część jego sukcesu prawdopodobnie bierze się nie tylko z jego działania, ale także z całkowicie naturalnego składu, stworzonego specjalnie po to, by stworzyć produkt, który może być używany przez wszystkich.

Oficjalna strona

Zobaczmy więc szczegółowo, co to jest, jak działa, jakie zawiera składniki, dla kogo może się przydać i jak go kupić po obniżonej cenie 50%.

Jak działa proces widzenia?

oczy

Proces widzenia rozpoczyna się w oku i trwa serią złożonych reakcji chemicznych, które kończą się impulsem nerwowym docierającym do mózgu.

Nasze oczy składają się z dwóch komór:

Pierwsza składa się z soczewki, która skupia się na przedmiotach, oraz źrenicy, która odpowiada za docieranie światła do dolnej części oka.

Drugi to siatkówka, która znajduje się w dolnej części oka i zawiera dużą liczbę komórek fotoreceptorowych wyspecjalizowanych w wychwytywaniu światła: czopków i pręcików. Czopki zawierają białko zwane rodopsyną i inne pigmenty odpowiedzialne za widzenie kolorów w jasnym świetle i występują bardzo obficie w obszarze zwanym „plamką”, gdzie znajduje się punkt o największej ostrości wzroku. Stroiki mają tylko rodopsynę i odpowiadają za widzenie w warunkach słabego oświetlenia.

Gdy dociera światło, zmienia konfigurację siatkówki, prowadząc do zmiany równowagi elektrolitowej błony i generując impuls nerwowy. Ten impuls nerwowy dociera do mózgu, gdzie jest przetwarzany jako „obraz”.

Czytaj więcej: 7 nieoczekiwanych korzyści zdrowotnych lodów

Jakie elementy mogą wpływać na naszą wizję?

Światło UV ze słońca, światło fluorescencyjne lub „niebieskie światło” z ekranów komputerów, telefonów komórkowych, telewizorów, narażenie na zanieczyszczenia i utleniacze, takie jak między innymi dym tytoniowy czy niezrównoważona dieta, to czynniki, które negatywnie wpływają na widzenie. Czynniki te przyczyniają się do powstawania wolnych rodników, zdolnych do utleniania lipidów w błonach komórkowych, które wychwytują światło (fotoreceptory) i powodują uszkodzenia siatkówki.

Niedobór niektórych witamin, minerałów i innych składników w diecie wpływa również na nasze oczy, które są bardzo wrażliwe na spożywane przez nas pokarmy. Kluczową rolę w utrzymaniu dobrego zdrowia oczu odgrywa dieta.

Co to jest Crystallex i jak działa

crystallex culus

Kapsułki Crystallex to naturalna pomoc o wysokim pozytywnym wpływie na wzrok, którą mogą stosować również osoby cierpiące na najczęstsze schorzenia oczu. Jego formuła dostarcza organizmowi szeregu użytecznych i regenerujących substancji, które mogą wspomagać dobre widzenie.

To według opinii tych, którzy je wyprodukowali, jako jedyny spośród dostępnych na rynku (w tym sprzedawanych w aptekach) suplementów wzmacniających mięśnie gałki ocznej i ściany naczyń oka. Z tego powodu promuje jasną i genialną wizję oraz bardziej optymalne skupienie.

dzięki składnikom wybranym ze względu na ich znane korzyści dla dobrego samopoczucia oczu, Crystallex pomaga zapobiegać dyskomfortowi widzenia, łagodzi zmęczenie i stany zapalne oraz pomaga normalizować ciśnienie w oku.

Crystallex Nie jest lekiem, nie ma skutków ubocznych ani przeciwwskazań i nie wymaga recepty.

Uwaga : efekty mogą się różnić w zależności od osoby!

W składzie Crystallex tylko bardzo silne naturalne składniki

oczy, kapsułki, krople

Dwa główne składniki w składzie tego suplementu dla lepszego wzroku są pochodzenia naturalnego. Są to wyciągi z Vaccinium myrtillus i euphrasia officinalis.

Kolejnym nie mniej ważnym składnikiem jest cynk, który może przyczynić się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Dodatkowo Crystallex zawiera: witaminę C (kwas L-askorbinowy), luteinę (5% proszku), glukonian cynku (czysty), witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny), celulozę mikrokrystaliczną, stearynian magnezu.

Jak widać w jego składzie nie ma potencjalnie szkodliwych substancji ani składników chemicznych.

Opinie i recenzje o Crystallexie: najbardziej cenione funkcje

widoki crystallex

Zobaczmy, jakie są najpopularniejsze funkcje według tego, co wyłania się z recenzji i opinii, które wielu klientów pozostawiło już na forach mówiących o Crystallexie:

  • Wspomaga poprawę funkcjonowania wszystkich układów organizmu, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie aparatu wzrokowego.
  • Zmniejsza ryzyko konieczności operacji w celu przywrócenia wzroku.
  • Nie ma skutków ubocznych.
  • Ma konkurencyjną cenę.
  • Łatwo go wziąć.

Crystallex: dawkowanie i ulotka do opakowania

W oryginalnym opakowaniu produktu znajdują się wszystkie instrukcje dotyczące prawidłowego stosowania tego suplementu diety na wzrok.

Zalecana dzienna porcja: dla dorosłych – 1 kapsułka dziennie. Nie nadaje się dla chłopców poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Minimalny zalecany czas przyjmowania to miesiąc, ale istnieje możliwość przedłużenia go w zależności od potrzeb.

culus crystallex cena

Jaka jest cena Crystallexu na oficjalnej stronie internetowej?

Czytając opinie i komentarze tych, którzy mieli już okazję zamówić i kupić produkt z oficjalnej strony internetowej, okazuje się, że to właśnie na tej stronie produkt dystrybuowany jest w najlepszej cenie (cena Crystallex na stronach takich jak Amazon, Ebay czy Aliexpress nie wydają się być tak korzystne).

Cena produktu jest taka sama w całej Europie, a wypełniając formularz z oficjalnej strony internetowej, oprócz 50% rabatu na cenę, masz prawo do darmowej wysyłki i możesz wybrać formę płatności przy odbiorze.

Aby uzyskać wszystkie te korzyści, wystarczy wysłać niewielką ilość informacji wymaganych w formularzu zamówienia, poczekać na telefon od operatora i potwierdzić adres wysyłki.

Sugestia

Jedz w sposób zrównoważony. W ramach zdrowej diety wybieraj produkty bogate w przeciwutleniacze, takie jak witaminy A i C; pokarmy, takie jak zielone warzywa liściaste i ryby. Wiele pokarmów, zwłaszcza tłustych ryb, takich jak łosoś, zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe omega-3, które są ważne dla zdrowia plamki żółtej, części oka odpowiedzialnej za widzenie centralne. Niedostateczne spożycie przeciwutleniaczy, spożywanie alkoholu lub tłuszczów nasyconych może powodować reakcje wolnorodnikowe, które mogą uszkodzić plamkę, centralną część siatkówki. Diety wysokotłuszczowe mogą również powodować powstawanie złogów, które ograniczają przepływ krwi w tętnicach. Oczy są na to szczególnie wrażliwe, biorąc pod uwagę niewielki rozmiar naczyń krwionośnych, które je karmią.

Bottom Line:  Crystallex jest uważany przez wielu za jeden z najlepszych naturalnych suplementów do oczu dostępnych obecnie na rynku. na temat tego produktu wyrażono już wiele pozytywnych opinii, zarówno pod względem ceny, jak i skuteczności.

Oficjalna strona

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *