Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Ćwiczenia pośladkowe – łatwe, szybkie i wydajne

Ćwiczenia na pośladki

Czy są ćwiczenia na pośladki? Utrata pośladków to marzenie wielu, a zwłaszcza kobiet. Kto nie chciałby małego, stonowanego tyłka? Są tacy, którzy chcą super muskularnych, ci, którzy są stonowani i wdzięczni, ważne jest, aby im się to podobało. Jeśli chcesz ujędrnionych, jędrnych i wyrazistych pośladków, musisz wdrożyć prawdziwą strategię wygrywającą, która działa na wszystkich frontach.

Pośladki to mięśnie, które pokrywają tył i boki miednicy, aż dotrą do kości udowej. Sam mięsień składa się z 3 «brzuchów mięśniowych», pośladków małych, pośladków środkowych i pośladków dużych. Zwykle, zwłaszcza u kobiet, na pośladkach gromadzi się tzw. tłuszcz, któremu często towarzyszy zastój płynów. Lepiej znany jako cellulit. Aby ujędrnić i schudnąć pośladki, musisz najpierw przestrzegać właściwej diety, wybierając te, które chcesz przyjmować.

Jeśli zdecydujesz się odchudzić obszar, powinieneś robić to powoli i stopniowo, aby uniknąć zużywania mięśni poprzez faktyczne opróżnienie dotkniętego obszaru. Ale sama dieta nie wystarczy. Spróbujmy więc zrozumieć, jak schudnąć pośladki.

Poniżej znajdziesz skuteczny „plan ataku” na kilku frontach.

kobieta, ćwiczenia na pośladki

Zastanów się, co jeść

Jak już wspomniano, pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby usprawnić tzw. stronę B, jest niewątpliwie sprawdzenie żywienia. Ale jakie pokarmy wybrać, a których absolutnie unikać, wraz z ćwiczeniami pośladków? Zaproponujemy dietę zawierającą lekkie i niskokaloryczne, ale smaczne przepisy, aby ten okres zmian był prosty, po czym porozmawiamy o tym, jakie ćwiczenia wykonać, aby rozpuścić tłuszcz na pośladkach.

Ćwiczenia dzielą się na dwa rodzaje, Cardio i Body-Weight. W przypadku tych pierwszych pracujesz z „małym uderzeniem”, aby aktywować tak zwane „pasmo lipolityczne”, które pozwala rozpuścić jak najwięcej tłuszczu. Z drugiej strony, z tymi ostatnimi, które są ćwiczeniami tonizującymi, uniesiesz pośladki i ujędrnisz je.

Nawet zabiegi estetyczne mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej na pośladkach mają pewne znaczenie, dlatego zaproponujemy serię zabiegów do wykonania w domu, aby wyszczuplić pośladki.

Wybór odzieży również może mieć znaczenie. Wybór odpowiedniej bielizny lub odpowiedniego modelu spodni może znacząco wpłynąć na kształt pośladków.

Znajdziesz to tutaj – Ćwiczenia brzucha i Jak schudnąć i wyszczuplić uda

Ćwiczenia pośladków, aby schudnąć na pośladkach

kobieta, schodySZYBKI SPACER, ABY SPUŚCIĆ POŚLADKI

Aktywność aerobowa, jak już ustaliliśmy, jest przydatna, jeśli chcesz schudnąć w okolicy pośladków. Nawet prosty, energiczny spacer, jeśli praktykowany jest codziennie, pomaga schudnąć ogólnie iw okolicy pośladków. Oczywiście nie mówimy o chodzeniu po mieście czy robieniu zakupów.

Są to z pewnością czynności przydatne, które dodają więcej ruchu, ale jeśli chcesz osiągnąć doskonałe rezultaty, codzienny spacer odchudzający musi koniecznie odbywać się w szybkim i trwałym tempie. Musisz chodzić szybko i nieprzerwanie, bez zatrzymywania się, aby poczuć pracę nóg, bez nadmiernego naciskania, zwłaszcza jeśli nie masz wprawy. Więc wyposaż się w towarzystwo i dobrą wolę i idź na spacer w miejsce o małym natężeniu ruchu i najlepiej wolne od rozpraszania uwagi.

Ale ile czasu zajmuje chodzenie, aby aktywować procesy, które mogą stopić tłuszcz i ujędrnić mięśnie? Idealnie byłoby chodzić około 40 minut dziennie co drugi dzień, co najmniej 3 razy w tygodniu.

Poniżej znajduje się seria innych ćwiczeń, które naprawdę mogą pomóc Ci schudnąć w pośladkach.

  • BIEGANIE, ABY WYCHUDZAĆ POŚLADKI : bieganie jest idealne do wyszczuplenia pośladków, ale także bioder i brzucha. Aby jednak uniknąć pojawienia się znienawidzonego cellulitu, musisz wiedzieć, jak biegać we właściwy sposób. Bardzo ważne jest utrzymanie prawidłowej postawy i stopniowe zwiększanie treningu. Nie powinieneś improwizować jako zawodowi biegacze, biegając przez długi czas zarówno od pierwszych treningów. Nie zapomnij też o rozciąganiu się przed i po biegu.
  • ROWEREM SPUŚCIĆ POŚLADKI : jeśli kochasz jazdę na rowerze, możesz wykorzystać tę pasję do uprawiania doskonałych aktywności na świeżym powietrzu. Podczas biegu wstecznego można wykorzystać zbawienny wpływ wody na działanie roweru, ćwicząc wodne spinningi. Jazda na rowerze, w wodzie i poza nią, to świetne ćwiczenie, które pozwala zachować formę i jednocześnie dobrze się bawić. Jeśli natomiast nie chcesz wychodzić z domu, możesz spokojnie kupić rower treningowy, który zapewni Ci te same cechy roweru na świeżym powietrzu, ale w zaciszu Twojego domu.
  • KROK I ELIPTYKA NA WYPUSZCZANIE POŚLADKÓW : za pomocą tych narzędzi można wzmocnić układ sercowo-naczyniowy, wzmocnić mikrokrążenie i zwiększyć odporność. W tym przypadku step jest bardzo skutecznym narzędziem, które podobnie jak rower treningowy, może być używany w zaciszu domowym, korzystając z niego kiedy chcesz, w czasie wolnym lub podczas oglądania telewizji.

Zawsze możesz liczyć na wiernego pomocnika w całkowitym odchudzaniu w naturalny sposób – zobacz opinie o Idealicy tutaj.

Wyniki są zawsze lepsze, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami

Należy zawsze pamiętać, że dla optymalizacji powyższych ćwiczeń niezwykle ważne jest napinanie mięśni pośladków podczas treningów.

Jeśli naprawdę nie masz możliwości lub chęci do ciągłego trenowania, nadal przydałoby się, nawet dla zdrowia w ogóle, korzystać z drobnych sztuczek w życiu codziennym: na sprawunki zaparkuj dalej niż miejsce, do którego się wybierasz i weź chodź do szybkiego tempa, chodź po schodach zamiast jeździć windą, zagraj w piłkę nożną lub siatkówkę z przyjaciółmi, baw się z dziećmi.

Nawet jeśli naszym celem jest wyszczuplenie i wyszczuplenie pośladków, nie oznacza to posiadania muskularnego pośladka, ale wysoki i jędrny pośladek bez widocznych mięśni. Mając odpowiedni procent beztłuszczowej masy ciała w porównaniu z tłuszczem, łatwiej jest przeciwdziałać gromadzeniu się tłuszczu i cellulitu.

ćwiczenia dla kobietPołączenie aktywności sercowo-naczyniowej z treningami mającymi na celu wzmocnienie mięśni to najlepsze, co możesz zrobić, aby mieć zdrowe i zrównoważone ciało. Jeśli przesadzisz, ćwicząc tylko cardio, ryzykujesz znalezienie zapadniętego i nieokreślonego pośladka.

Jeśli zwiększysz swoją beztłuszczową masę, będziesz w stanie uzyskać jędrny i dobrze zarysowany pośladek. Nie martw się o zbytnie zwiększenie objętości mięśni, aby zwiększyć beztłuszczową masę ciała, w rzeczywistości konieczna jest wysokokaloryczna dieta i ukierunkowane ćwiczenia do wykonywania z ciężarami.

Ale jakie są sugerowane i najskuteczniejsze ćwiczenia pośladków, aby osiągnąć te wyniki?

Proste: martwy ciąg, przysiady, wykroki i pchnięcia w tył.

Istnieje również naturalny produkt specjalnie zaprojektowany do kształtowania pośladków: Pośladki Wow cream

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *