Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Dental White Strips – Gwiazda zębów w kilka minut!

Aktualizacja: Dental White Strips nie jest już sprzedawany we Włoszech i dlatego nie można ich zamówić.

Chcielibyśmy polecić Snap-On Smile  jako produkt alternatywny.

W tym artykule chcemy opowiedzieć o produkcie, który niedawno pojawił się we Włoszech po podbiciu wymagającego rynku amerykańskiego i który jest ostatecznym, szybkim i tanim lekarstwem na odzyskanie białych zębów i zdrowego uśmiechu.

Posiadanie pięknych zębów to marzenie każdego, zarówno młodego jak i starszego. Wiemy, że piękny uśmiech to jedna z pierwszych rzeczy, które ludzie w nas zauważają.

Upływ lat, stosowanie antybiotyków w okresie rozwoju, palenie papierosów oraz spożywanie napojów gazowanych czy wina podważają jednak biel naszych zębów, które nieuchronnie tracą biel, nabierając żółtawych kolorów.

Od dziś jednak bez względu na przyczynę żółknięcia naszych zębów możemy powrócić do uśmiechu gwiazd z paskami wybielającymi Dental Whitestrips!

Paski Dental Whitestrips już po dwóch tygodniach leczenia dadzą takie same rezultaty, jakie można uzyskać podczas profesjonalnych sesji dentystycznych, ale mają bardzo wysoką cenę.

Przy prawidłowym stosowaniu paski wybielające Dental Whitestrips, nakładane na około 30 minut dziennie, są w stanie usunąć nawet 14 lat przebarwień nagromadzonych na naszych zębach w sposób trwały i bez przeciwwskazań w zaciszu domowym.

Przeprowadziliśmy gruntowne badania nad tym innowacyjnym i skutecznym produktem i kontynuując czytanie tego artykułu, odkryjesz wszystko, co odkryliśmy o tym produkcie, wraz z odpowiedziami na wszystkie pytania, które wysłałeś nam przez e-mail, takie jak: Czym są Dental Whitestrips ? Czy paski dentystyczne naprawdę działają? Jak używane są paski dentystyczne Whitestrips? Jak zamówić Whitestrips dentystyczne? Cena pasków dentystycznych?

Czym są paski dentystyczne?

Dental Whitestrips to nazwa, pod którą sprzedawane są nowe paski wybielające, które można nakładać bezpośrednio na łuki zębowe tak, jakby były tynkami. Paski te zostały wykonane w innowacyjnej technologii, która pomaga samemu paskowi dostosować się do kształtu zębów, aby uzyskać bardziej trwałe i jednolite rezultaty. Ta sama technologia, która nosi nazwę Advanced Seal, ułatwia również usuwanie samych pasków pod koniec zabiegu. Zawierają szereg składników (patrz poniżej), które mogą otwierać pryzmaty zębów i rozpuszczać przebarwienia, które powodują ich żółknięcie.

Zabieg Dental Whitestrips oczywiście nie zastępuje normalnych codziennych nawyków czyszczenia zębów, które należy wykonywać przynajmniej dwa razy dziennie, a jeszcze lepiej po każdym posiłku. Dental Whitestrips należy nakładać natychmiast po umyciu zębów szczoteczką i pastą do zębów.

Czy paski dentystyczne naprawdę działają?

Dzięki połączeniu poszczególnych składników i określonej technologii, paski Dental Whitestrips naprawdę działają. Na forach i blogach można znaleźć tysiące recenzji Dental Whitestrips.

Oto składniki Dental Whitestrips:

 • PVP (poliwinylopirolidon) lub N-winylopirolidon: rozpuszczalny w wodzie polimer stosowany w farmacji, medycynie, kosmetyce oraz w sektorze spożywczym. Nie jest toksyczny.
 • PEG-8: etoksylowany emulgator pochodzący z białego wosku z glikolem polietylenowym. Stosowany jest w kosmetyce i z biegiem czasu zapewnia nawilżenie.
 • Woda destylowana.
 • Nadtlenek wodoru: lepiej znany i sprzedawany pod nazwą nadtlenek wodoru.
 • Kopolimer Styren/Akrylany: kopolimer styrenu z pochodnymi kwasu akrylowego, często stosowany w produkcji mydeł w płynie.
 • Wodorotlenek sodu: Najbardziej znana i sprzedawana jako soda kaustyczna.
 • Sacharyna: szeroko stosowany słodzik spożywczy.

Opinie i przeciwwskazania Dental Whitestrips

Dental Whitestrips zostały gruntownie przebadane w Ameryce, a badania laboratoryjne oraz gwarantujące ich skuteczność wykazały, że ich bezpieczny skład jest podobny do produktów stosowanych przez dentystów do wykonywania wybielania zębów w gabinecie.

Podczas korzystania z pasków Dental Whitestrips należy zachować tylko kilka środków ostrożności, aby uniknąć dyskomfortu nie wynikającego z samego produktu, ale z jego nieprawidłowego użytkowania:

 • Unikaj używania Dental Whitestrips u dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia
 • Unikaj kontaktu Dental Whitestrips z oczami lub skórą, aby uniknąć tymczasowego podrażnienia.
 • Nie używaj pasków Dental Whitestrips na aparatach dentystycznych, uzupełnieniach dentystycznych i/lub implantach.

Jak używane są paski dentystyczne Whitestrips

Jak już wspomniano, paski Dental Whitestrips są bardzo proste i bezpieczne w aplikacji. Oto procedura krok po kroku:

 1. Osusz zęby papierem i usuń Dental Whitestrips z przedniego filmu i strony przylepnej.
 2. Nakładaj paski Dental Whitestrips z lekkim naciskiem, aby przylegały do ​​przedniej części zębów.
 3. Nadmiar złóż do środka zębów, tak aby zakryć również niewidoczną część zębów. Powtórz procedurę dla drugiego łuku.
 4. Poczekaj pół godziny.
 5. Po 30 minutach delikatnie usuń paski.
 6. Myj zęby szczoteczką do zębów, aby usunąć wszelkie pozostałości.

Jak zamówić Whitestrips dentystyczne?

Jeśli zastanawiasz się, czy można znaleźć Dental Whitestrips w aptece, odpowiedź brzmi: nie.

Oryginalne paski Dental Whitestrips można kupić w najlepszej cenie tylko za pośrednictwem oficjalnej strony producenta (zajmującej się dystrybucją bezpośrednią) z zadowoloną lub zrefundowaną formułą!

Procedura zamawiania pasków Dental Whitestrips jest bardzo prosta. Wystarczy połączyć się z serwisem i wypełnić formularz zamówienia na stronie głównej serwisu, podając tylko swoje imię, nazwisko i numer telefonu. Kliknij przycisk „Zamów teraz”. W krótkim czasie otrzymasz telefon z potwierdzeniem zamówienia od operatora telefonicznego Dental Whitestrips, który będzie do Twojej dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących produktu, przyjmie Twoje zamówienie bez konieczności uiszczania z góry płatności.

W ciągu kilku dni Dental Whitestrips dotrą wygodnie pod wskazany adres. Wystarczy zapłacić kurierowi i rozpocząć leczenie.

Paski dentystyczne Whitestrips – Cena

Najczęściej zadawane przez Ciebie pytanie brzmi: ile kosztują paski Dental Whitestrips i gdzie je kupić w najlepszej cenie?

Aby mieć pewność zakupu oryginalnych pasków Dental Whitestrips w najlepszej cenie, należy zamówić produkt na oficjalnej stronie internetowej. W momencie pisania tego artykułu, produkt Dental Whitestrips we Włoszech po wstępnej cenie obniżonej o 50% w porównaniu z normalną ceną katalogową.

W rzeczywistości przez ten ograniczony okres paski Dental Whitestrips mogą być Twoje w korzystnej cenie 39 Euto zamiast 98 Euro !!

Aktualizacja: Dental White Strips nie jest już sprzedawany we Włoszech i dlatego nie można ich zamówić.

Chcielibyśmy polecić Snap-On Smile  jako produkt alternatywny.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *