Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Goya Thermo-Gel – Cellulit? Do widzenia!

Goya Thermo-Żel AntycellulitowyOd pewnego czasu pojawia się również na rynku włoskim, produkt, który zyskuje popularność w recenzjach na forach. Nazywa się Goya Thermo-Gel Anticellulite. To żel ujędrniający, który podobno pomógł już wielu kobietom pozbyć się tej wstydliwej niedoskonałości. Spróbujmy dowiedzieć się, czy to mistyfikacja, czy produkt, który naprawdę działa.

Oficjalna strona

Masz cellulit? Nie jesteś sam: ten „stan estetyczny” dotyka prawie 90% kobiet, w pewnym momencie życia, nawet tych szczuplejszych i bardziej wysportowanych. Jednak pomimo tego, że jest tak powszechny, istnieje wiele dezinformacji na temat tego, czym jest cellulit, co go powoduje i jak się go pozbyć.

Cellulit: przyczyny, lekarstwa i ciekawostki

Biorąc pod uwagę wszystkie informacje krążące w czasopismach dla kobiet, możesz pomyśleć, że masz dużą wiedzę na temat cellulitu, ale tak nie jest.

Niektórzy uważają, że to po prostu tłuszcz, inni uważają, że cellulit składa się z toksyn zmieszanych z nadmiarem płynu uwięzionego pod skórą. W rzeczywistości cellulit to stan, który wpływa na wygląd skóry w obszarach takich jak pośladki i uda, nadając skórze „grudkowaty” wygląd.

Sam tłuszcz nie jest odpowiedzialny za cellulit. W odpowiednich okolicznościach tłuszcz może być piękną rzeczą. Na przykład tłuszcz na twarzy odpowiada za typową dla młodości miękkość i krągłość policzków.

Cellulit vs. «Tłuszcz»

Czym więc różni się cellulit od zwykłej tkanki tłuszczowej? Skazy są spowodowane strukturą pokrywającej skórę i leżącej pod nią tkanki łącznej, która w pewnych warunkach powoduje, że skóra przybiera wygląd „pomarszczony”.

Kogo dotyka cellulit?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego u mężczyzn rzadziej występuje cellulit, nawet jeśli chodzi o osoby otyłe? Albo dlaczego można pływać na cellulit nawet na szczupłych kobietach?

Odpowiedź jest jednoznaczna: tłuszcz nie jest główną przyczyną cellulitu.

goya termożel antycellulitowy, pomarańczowy, centymetr

Przyczyny

Pod skórą wszyscy mamy warstwę włóknistej tkanki łącznej, która odpowiada za przyleganie skóry do leżących pod nią mięśni. zwykle u mężczyzn ta tkanka łączna jest kropkowana lub ułożona po przekątnej. U kobiet to jednak inna bajka, biegnie pionowo, a więc prostopadle do skóry). Z tego powodu wspomniane włókniste pasma (znane również jako przegrody) wiążą skórę z leżącą pod nią tkanką tylko w określonych punktach, tworząc małe „komory tłuszczowe”.

Innym prawdopodobnym czynnikiem pogarszającym tę prawdziwą patologię są diety jo-jo. Powtarzające się cykle przybierania na wadze i utraty wagi dodatkowo pogarszają elastyczność skóry, sprawiając, że cellulit jest bardziej zauważalny.

Dobre wieści

Można przeciwdziałać powstawaniu cellulitu prowadząc zdrowy tryb życia, rzucając palenie, pijąc dużo wody i uprawiając regularną aktywność fizyczną.

Połączenie diety i aktywności fizycznej może zmniejszyć warstwę tłuszczu pod skórą, czyniąc cellulit mniej zauważalnym, podobnie jak zbilansowana dieta pomaga zachować elastyczność skóry i tkanki łącznej oraz zmniejsza zatrzymywanie wody.

Zabiegi

Jeśli jesteś zmęczony cellulitem, prawdopodobnie zastanawiasz się, co możesz zrobić poza zdrowym odżywianiem, ćwiczeniami i rzuceniem palenia. w większości przypadków zabiegi redukujące cellulit mogą również znacznie zmniejszyć Twoje oszczędności.

Na szczęście jednak w ostatnich latach powstała seria produktów estetycznych, zdolnych do działania z zewnątrz, przeciwdziałającego powstawaniu tego dokuczliwego estetyzmu.

Czy Goya Thermo-Gel działa? Odzew i opinie z forów

pomarańczowy, cellulit

Przyglądając się opiniom i recenzjom, jakie pozostawili już na forach ci, którzy stosowali Goya Thermo-Gel, można znaleźć potwierdzenie tego, co powiedział zespół, który opracował ten innowacyjny preparat.

Stosowany zgodnie z zaleceniami producenta Goya Thermo-Gel byłby w stanie pomóc:

  • Przeciwdziałać już obecnemu cellulitowi, z silnym efektem szokowym;
  • Podzielić złogi tłuszczu sprzyjając ich wydzielaniu;
  • Oczyszcza organizm od wewnątrz, co pozwala łatwiej usuwać odpady i toksyny;
  • Przyspiesz metabolizm;
  • Normalizuje mikroflorę jelitową.

Wszystko o całkowicie bezpiecznym składzie, wykonanym wyłącznie z naturalnych składników, zdolnych do działania w ukierunkowanym i synergicznym ruchu, aby zapewnić trwałe rezultaty.

Uwaga : efekty i rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby.

Żel bogaty w naturalne składniki

składnikiDwa główne i najbardziej aktywne składniki żelowej formuły Goya Anticellulite Thermo-Gel to ekstrakt z wodorostów morskich i ekstrakt z guarany, ale razem z substancjami, które umożliwiają skuteczne wchłanianie żelu.

  • Ekstrakt z wodorostów: Ten składnik jest zdolny do ogólnego ogrzewania i przyspieszania metabolizmu skóry. Pomaga zredukować podskórne złogi tłuszczu, dzięki czemu skóra staje się gładsza.
  • Ekstrakt z guarany: może poprawić mikrokrążenie krwi i aktywnie działa na składniki powodujące cellulit.

Jak widać, to tylko naturalne składniki. Dlatego ten żel nie wymaga recepty, nie trzeba go kupować w aptece i nie ma przeciwwskazań ani skutków ubocznych.

Jak aplikować Thermo-Gel?zastosowanie, termo-żel goya

Najbardziej poprawna procedura stosowania tego produktu jest wskazana na oryginalnym opakowaniu żelowym. Instrukcje użytkowania są bardzo wyczerpujące i dołączone do oryginalnego opakowania. Ogólnie rzecz biorąc, Goya Anticellulite należy nakładać bezpośrednio na obszary, w których występuje cellulit lub tam, gdzie należy mu zapobiegać.

Konieczne jest stosowanie żelu przez cały czas trwania kuracji sugerowany przez producenta, równy 28 dniom, nawet jeśli efekt jest zadowalający w ciągu pierwszych tygodni. Ma to na celu zapobieganie ponownemu pojawieniu się cellulitu.

Goya Anticellulite Gel za pół ceny i z darmową dostawą!

Chcesz łatwiej i bezpieczniej pozbyć się cellulitu? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Obecnie Goya Thermo-Gel oferowany jest tylko na oficjalnej stronie producenta, w obniżonej cenie i z darmową dostawą!

Wypełniając prosty formularz zamówienia z kilkoma wymaganymi danymi, możesz zamówić kompletny zabieg za jedyne 54,95 euro, w porównaniu do 109,90 euro ceny katalogowej! Dodatkowo otrzymasz bezpłatną wysyłkę oraz możliwość zapłaty za produkt przy odbiorze! Uważaj na fałszywe produkty, które można znaleźć na Amazon lub Ebay i kupuj tylko oryginalny produkt!

goya termożel, cellulit

Sugestia

Szybsze pozbycie się cellulitu jest możliwe dzięki przestrzeganiu prostych wskazówek, takich jak: dobrze się odżywiaj, pij dużo wody, regularnie ćwicz, myj ciało miękką szczotką z włosia i szoruj fusami z kawy.

Bottom Line:  Goya Thermo-Gel to nowy żel o działaniu wstrząsowym przeciwko cellulitowi, który pozwala na nowo odkryć przyjemność stonowanej i gładkiej skóry, dzięki bezpiecznym składnikom i ukierunkowanemu działaniu. Łatwy w aplikacji i charakteryzujący się wyjątkowym stosunkiem jakości do ceny, ten produkt z pewnością Cię przekona!

Oficjalna strona

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *