Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Jak szybko i zdrowo schudnąć?

zdrowa utrata wagi

Dynamiczny czas, w którym żyjemy, wymaga od nas, abyśmy zawsze byli elastyczni, łatwo adaptowalni i szybcy. Od wykonywania zadań często brakuje nam czasu, aby zadbać o nasz komfort fizyczny, psychiczny i emocjonalny. Do czasu, gdy wiemy, nadwaga już się narosła, a miłosne uchwyty witają nas „Hello!”. Przyzwyczajeni do tego, że wszystko jest teraz, chcemy spalić nadmiar tłuszczu i kalorii na sekundę. Wpadamy więc w pułapkę pustych obietnic, szeroko nagłaśnianych metod odpustu czynnego i rozmaitych mitów związanych ze zdrową kontrolą wagi. Czy jesteś gotowy, aby poznać prawdę?

Fit zdrowe wejście – misja możliwa

Diety mogą być dobrym sposobem na detoksykację organizmu ze szkodliwych substancji i pasożytów, ale nie mogą zapewnić długoterminowego rozwiązania problemu z nadwagą. Ich czas trwania jest ograniczony w czasie, niezależnie od tego, czy trwają 1 tydzień, czy 90 dni.

A ponieważ większość ludzi, którzy ściśle ich przestrzegali, jest już głodna do końca planu diety, spieszą się, aby uzupełnić swoje ulubione szkodliwe pokarmy. Nadmiar tłuszczu i kalorii zaczyna wracać znacznie szybciej, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić.

Dlatego też o wiele lepiej jest stale przestrzegać zdrowej diety, która pozwala nam raz lub dwa razy w tygodniu cieszyć się ulubionymi szkodliwymi pokarmami. Kluczowe są również regularne ćwiczenia lub joga. Bez nich organizm może nie tylko zacząć budować masę mięśniową.

Innym czynnikiem, którego większość ludzi nie bierze pod uwagę, jest obróbka cieplna produktów. Gotowanie może mieć również swoją toksyczną stronę. Wszystkie przydatne substancje możemy usunąć z mięsa, ryb, owoców czy warzyw, jeśli nie zapytamy o ich skład i zalecany sposób przygotowania. Możesz również dodać napój Black Latte do swojej diety i zdrowego menu, aby szybciej schudnąć.

3 wskazówki dotyczące wprowadzania prędkości w górnej formie:
Zdrową kontrolę wagi można łatwo osiągnąć, nawet jeśli większość ludzi wydaje się być zadaniem z fizyki jądrowej. Wystarczy, że osoba ma jasne cele i proste zasady ich realizacji. Oto 3 cenne wskazówki, jak bezproblemowo spalić nadmiar tłuszczu i kalorii:

  • Całkowicie usuń z menu pokarmy trudne do strawienia (cukry, rafinowane ziarna, nabiał, mięso o dużej zawartości tłuszczu i napoje gazowane);
  • Spożywaj więcej białka, które rozkłada złogi tłuszczu – czyste mięso, ryby i owoce morza, surowe nasiona i orzechy, kokos, kiełki i zdrowe warzywa;
  • Ściśle przestrzegaj swojego cotygodniowego trybu aktywności fizycznej;

Rozwiązań na słabą i zdrową sylwetkę jest tak wiele, że użytkownicy mogą łatwo pogubić się w zalewającej ich po obu stronach fali informacji i ogłoszeń. Dla Twojej wygody nasz zespół wybrał kilka przydatnych praktyk dla zdrowej, długoterminowej utraty wagi.

Dobra praktyka nr 1: nie zapomnij wypić wystarczającej ilości płynów!

W każdej sekundzie naszego życia w naszych mózgach zachodzą dziesiątki tysięcy unikalnych reakcji biochemicznych. Nic dziwnego, że czasami przeciąża i „zaczepia struny”, wysyłając sygnały, że nasze ciało źle zinterpretowało.

Jedną z jego najczęstszych „gaf” jest „okłamywanie nas”, że doświadczamy głodu, gdy faktycznie doświadczamy pragnienia. Wiele osób zapomina o wypiciu obowiązkowego minimum 1,5l. każdego dnia i odwodnienie. Organizm ludzki składa się w prawie 70% z H2O i ta substancja jest niezwykle ważna dla jego normalnego funkcjonowania.

Więc następnym razem, gdy poczujesz głód, zadaj sobie pytanie, kiedy dokładnie go ostatnio otrzymałeś. Jeśli było wcześnie, to może wystarczy szklanka wody. Wypij jedną, a jeśli twój żołądek nadal śpiewa, dopiero wtedy włóż trochę wytchnienia do ust.

Najlepsze praktyki nr 2: Kawa jest przydatna w małych dawkach i czysta!

Kawa spożywana z umiarem może być niezwykle korzystna. Dopóki nie dodaje się do niego białego cukru, śmietanki ani żadnego innego rodzaju sztucznego słodzika. Jest nasycony korzystnymi przeciwutleniaczami i ma zdolność przyspieszania metabolizmu, topienia tłuszczu i zapewnia energię, której potrzebujemy, aby być aktywnym fizycznie i aktywnym w pracy.

Dobra praktyka nr 3: jedz ryby i owoce morza przynajmniej 2-3 razy w tygodniu!

Większość ryb morskich i oceanicznych, a także owoców morza jest nasyconych niezwykle korzystnymi i niezbędnymi dla zdrowia naszego organizmu kwasami tłuszczowymi Omega-3. Ludzki organizm nie potrafi ich sam syntetyzować, więc muszę je przyjmować sztucznie. Istnieje również możliwość natychmiastowego przekształcenia ich w czystą energię.

Dobra praktyka nr 4: zakaz jedzenia! Ale zwracamy uwagę na wagę i porcje!

żona je śniadanie w łóżku?

Każdy doświadczony dietetyk powie Ci, że organizm potrzebuje wszelkiego rodzaju składników odżywczych, nawet szkodliwych tłuszczów i węglowodanów. Po prostu muszą być w skrajnie
ograniczonych ilościach, aby nie zaszkodzić naszemu zdrowiu. Inną ważną rzeczą jest ustalenie rozsądnych rozmiarów porcji.

Częściej jedz ryby i warzywa, niech owoce będą na śniadanie i pij dużo płynów. Więc nie będziesz miał problemu z delektowaniem się ulubioną pizzą raz w tygodniu, a to boli wąski korzeń i szczupłą talię.

Najlepsza praktyka nr 5: przestań „pić” kalorie!

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że spożywając napój gazowany, przyjmuje dużą ilość szkodliwych substancji. Są bogate w cukier i nie wpływają szczególnie na układ pokarmowy, ponieważ powodują wzdęcia i wzdęcia. Większość naturalnych soków nie jest szczególnie przydatna, ponieważ prawie nie zawiera czystego ekstraktu z owoców. Dla zdrowych użytkowników odchudzających się polecamy stosowanie naturalnych składników, takich jak ten zawarty w kroplach Ideal Slim.

Jeśli chcesz czegoś tak musującego, kup naturalną wodę sodową ze sklepu!

Dobra praktyka nr 6: śpij dobrze i poświęć trochę czasu na relaks!

Nasz mózg ma za zadanie sygnalizować ciału, aby zaczęło gromadzić kalorie i tłuszcz, gdy wyczuje, że jest pod silnym stresem. To instynkt zakorzeniony w naszych genach od czasów starożytnych. Brak snu i ciągły stres zaburzają dobrą kondycję i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nie zaniedbuj potrzeby odpoczynku!

Dobry nr 7: żuj wolniej!

Żuj wolniej!

Naukowcy odkryli, że im wolniej przeżuwamy jedzenie, tym bardziej nasze ciało zaczyna odczuwać syk. Szybka gra wstępna nie tylko poważnie wpływa na przewód pokarmowy, ponieważ całe kawałki spożytych przez nas produktów zaczynają wnikać do żołądka, ale także pobudza nas do jedzenia więcej!

Nabieraj formy powoli, ale na zawsze!

Nie rozpaczaj, jeśli nie osiągniesz wymarzonej sylwetki w ciągu miesiąca lub dwóch. O wiele korzystniejsze dla Ciebie i Twojego organizmu będzie stopniowa zmiana stylu życia na zdrowszy. Ułatwi ci to pozostanie na szczycie, ponieważ twoje ciało będzie już przyzwyczajone do nowego schematu.

Pamiętaj, stan Twojego zdrowia i wyglądu zależy tylko od Ciebie! Zaopiekuj się nimi.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *