Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Joga dla lepszej intymnej prezentacji

Intymna prezentacja jogi

LUBKażda osoba jest zainteresowana tym, jak wzmocnić swoje libido i poprawić sprawność intymną. Instynkt rozrodczy jest głęboko zakorzeniony w ludzkiej psychice i jest jednym z głównych motorów naszej egzystencji.

O ile jeszcze kilkadziesiąt lat temu większość wstydziła się opowiadać o swoich doświadczeniach w łóżku, dziś ten temat nie jest tematem tabu. Współczesna medycyna i technologia są tak zaawansowane, że istnieje wiele sposobów na poprawę potencji i wytrzymałości. Czasami naturalne i naturalne metody są lepsze.

Zobaczmy, jak praktykowanie jogi może uczynić nas lepszymi kochankami.

Istnieje ogromna logika w praktykowaniu angażujących umysłowo i fizycznie ćwiczeń, które nie tylko wzmacniają i ujędrniają nasze ciała, ale także mają pozytywny wpływ na naszą wydajność w łóżku. Jeśli nadal decydujesz się na stosowanie produktów jako dodatkowego stymulatora równolegle do jogi – zawsze sięgaj po te o naturalnym składzie – zobacz tutaj Recenzje Eremax

Joga to starożytna indyjska doktryna rozwijająca harmonijny i zsynchronizowany związek między duchem a ciałem. Oprócz praktykowania pozycji imponujących i często graniczących z pozycjami niemożliwymi, znany jest również jako system filozoficzny.

Aby złamać ciało człowieka, aby mógł pokonać grawitację, potrzebuje on również mocy ducha. Joga ma zdolność przywracania poziomów energii i normalizacji różnych procesów metabolicznych zachodzących w organizmie.

Biorąc pod uwagę, że jednym z głównych efektów wynikających z jego regularnej praktyki jest właśnie napinanie mięśni i zdolność rozciągania się w niemal niemożliwych pozach, co sprawia, że ​​doskonale nadaje się również do zwiększania libido.

Setki tysięcy ludzi na całym świecie jest więcej niż zadowolonych z intymnych rezultatów, jakie uzyskują po ćwiczeniach jogi. Tonizuje, odświeża i pomaga zapewnić prawidłowe ułożenie kończyn, nawet w obrębie miednicy mniejszej.

Ciekawski:

Joga nie tylko zwiększa siłę libido i podniecenie, ale także stopniowy i bezpieczny orgazm u mężczyzn i kobiet. Niewiele jest preparatów poprawiających sprawność intymną, które dają tak satysfakcjonujące rezultaty i ekstazę. Jednym z nich jest peruwiański Mac – całkowicie naturalny sposób osiągania obopólnej przyjemności, który sprawia, że ​​ludzie doświadczają prawdziwej ekstazy.

Pozycja jogi „Drzewo” – Aby skoncentrować energię w Taza

Pozycja jogi „Drzewo”

Ta asana jogi jest wykonywana podczas stania w pozycji wyprostowanej, w której kręgosłup musi być rozciągnięty, a prawa noga zgięta w trójkąt, tak aby jej stopa spoczywała po stronie kolana lewego.

Ręce unoszą się podobnie do osobliwych gałęzi i unoszą się jak korona, dotykając się nad głową. Główną trudnością tej pozycji jest utrzymanie równowagi. Celem jest trzykrotny wdech i wydech, a następnie zmiana nóg.

Napina biodra, rozciąga ścięgna w okolicach intymnych i skupia w nim energię z kręgosłupa.

Pozycja jogi „Motyl” – dla elastycznej pachwiny i eliminowania zmęczenia

Pozycja jogi „motyl”

„Motyl” wymaga noclegu w wygodnej pozycji siedzącej. Nogi są zebrane razem, jakby siedziały po turecku, ale stopy dotykają się przed samym tułowiem. Trzymają się za ręce, a klatkę piersiową należy wepchnąć z przodu między nie.

50 tzw. „potrząsanie” lub „wyciąganie” nóg do przodu tak, aby biodra mogły się rozciągnąć do przodu, po czym postawę utrzymuje się przez około minutę, podczas której należy głęboko oddychać. Plecy są już zrelaksowane.

Asana typu motyl skutecznie likwiduje zmęczenie, napina mięśnie bioder i pachwin oraz przygotowuje ciało do pełnego zaangażowania intymnego kontaktu.

Pozycja jogi „Mały most” – dla uwolnienia cech z negatywnej energii

Pozycja jogi „mały most”

Mały most jest łatwiejszy do ćwiczenia niż duży. Zacznij w pozycji półleżącej, biodra są lekko uniesione do góry i możesz użyć rąk do podparcia kręgosłupa. Zaleca się wykonanie 3 serii po 10 ćwiczeń.

Ciało może odzyskać siły, a następnie leży na wznak, z dłońmi mocno przylegającymi do podłogi. Wdech i wydech przez prawie 1 minutę, po czym jesteś gotowy na intymne przygody. Jeśli chcesz w naturalny i bezpieczny sposób zwiększyć swoje libido i erekcję, możesz zastosować krople Casanova.

Pozycja jogi „Rallo” – Poprawia pożądanie i usuwa niepokój

Pozycja jogi „Rallo”

Nadaje się do ćwiczeń przed lub po asanie świecy. Rozpoczyna się od pozycji półleżącej, z dłońmi, które pozostają przytwierdzone dłońmi do ziemi. Miednica i kręgosłup są uniesione, a nogi wyprostowane przed głową.

Trzyma się przez minutę. Jest głęboko wdychany i wydychany. Poprzez Rajd krew przepływa bezpośrednio do mózgu, tonizując cały organizm. Skutecznie usuwa stres i działa jak naturalny afrodyzjak napinając mięśnie okolic intymnych.

Czy wiedziałeś, że …?

Asana typu „Niski przysiad” ma również pozytywny wpływ na aktywność seksualną i łagodzenie stresu. Prawa noga zwęża się przed ciałem, stopa może delikatnie dotykać pośladków, a lewa noga jest wyciągnięta do tyłu. Zachowuj się przez 10 minut, osoba próbuje prawidłowo wdychać, po czym zmieniają się nogi.

Pozycja jogi „Bogini” – łagodzi ból i rozluźnia napięcie

Pozycja jogi „Bogini”

To łatwa i przyjemna postawa przeznaczona dla kobiet, które mają problemy z bólem stawów, kręgosłupa lub wyjątkowo ciężkim zespołem napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Leży w pozycji leżącej z napiętym kręgosłupem, dłońmi przylegającymi do ziemi i nogami zgiętymi w kolanach i przylegającymi do siebie.

Asana typu „Bogini” uwalnia od bólu i napięcia nerwowego. Może pomóc Ci dobrze się bawić w łóżku, nawet jeśli cierpiałeś z powodu bólu 10 minut temu. Skutecznie harmonizuje i napięcie nerwowe.

Z jogą dla zróżnicowanego i wzajemnie satysfakcjonującego życia intymnego!

Joga to starożytna doktryna, która łączy wiedzę o ludzkim ciele i jego duchu. Pragnienie dobrego występu w łóżku to nie tylko główny urok naszej sylwetki, to głębokie pragnienie jedności z innymi.

Dowiedz się, jak osiągnąć intymną nirwanę za pomocą tych prostych ćwiczeń. Wyniki mogą być zdumiewające!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *