Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Koktajle przeciw pasożytom jelitowym

pasożyty jelitowe, wstrząsy

DOW dzisiejszych czasach, przy tak dużej ilości niskiej jakości żywności i sztucznych substancji, które są wykorzystywane do produkcji prawie wszystkich produktów spożywczych, nie dziwi fakt, że coraz więcej osób pada ofiarą pasożytów przewodu pokarmowego. Jak wynika z szeregu badań, większość osób dotkniętych chorobą nawet nie podejrzewa istnienia problemu, ponieważ początkowo obecność pasożytów nie powoduje żadnych objawów u nosiciela.

Z biegiem czasu pierwsze objawy spowodowane obecnością niechęci wyrażają się pojawieniem się problemów z odżywianiem, nerwowością, swędzeniem w okolicy odbytu itp. Faktem jest również, że jeśli masz zwierzaka, powinieneś sumiennie obserwować jego normalne odrobaczanie zewnętrzne i wewnętrzne, ponieważ jest jeszcze bardziej prawdopodobne, że zarazisz się na własną rękę.

W tym artykule przedstawimy Ci przydatne informacje, które możesz wykorzystać, aby poradzić sobie z pasożytami w żołądku, a nawet po prostu zapobiegać im. Przedstawimy Ci 3 koktajle o właściwościach leczniczych.

Jesteśmy przekonani, że cieszyłabym się nimi każdego ranka, bo są nie tylko zdrowe, ale i pyszne. Zalecamy spożywanie ich przez co najmniej 15 dni, aby działały korzystnie na organizm i pozbyły się pasożytów jelitowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się o nich więcej, przeczytaj całą historię.

Pożegnaj się z pasożytami dzięki tym 5 prostym sposobom detoksykacji w domu!

Pij te koktajle na pusty żołądek

Drżyj, kobieto

Pierwszą ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że te koktajle działają skutecznie i szybko, gdy są spożywane natychmiast po przebudzeniu i na pusty żołądek. Nie powinieneś był wcześniej niczego pić ani pić. Dlatego dobroczynne działanie napoju będzie miało najsilniejszy wpływ na Twój organizm. Dzieje się tak dlatego, że po nocnej przerwie Twój organizm jest gotowy na przyjęcie świeżych składników odżywczych o poranku.

Zaleca się zastąpienie śniadania tymi koktajlami, ponieważ są one pełnoprawną alternatywą ze względu na dużą zawartość składników odżywczych. Pamiętaj, że jeśli wypijesz koktajl rano przed 7 rano, efekt będzie jeszcze bardziej wzmocniony. Niektórzy eksperci podzielają pogląd, że tradycyjna medycyna chińska, zgodnie z którą jelita są najbardziej aktywne tuż przed tą godziną.

Unikaj następujących składników do shake’a!

Cukier

Jest kilka rodzajów składników, których należy unikać. Mogą nie tylko zaszkodzić Twojej specjalnej diecie, ale także przyspieszyć proces rozwoju pasożytów w organizmie.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty i mieć sens w przyjmowaniu koktajli, najlepiej nie włączać do nich niektórych produktów. Przedstawione poniżej propozycje zostały specjalnie dobrane tak, aby nie było ani jednego elementu przyspieszającego rozwój i rozprzestrzenianie się mikroskopijnych pasożytów.

Należy pamiętać, że poniższe składniki mogą mieć wyjątkowo negatywny wpływ na proces oczyszczania organizmu z pasożytów. Staraj się być obecny w jak najmniejszych ilościach w swoim codziennym menu:

  • Cukier: Niektórzy ironicznie nazywają cukier „białym zabójcą” ze względu na jego zdolność do podnoszenia ciśnienia krwi, a także zakłócania płynnego pompowania krwi z serca i oczyszczania wątroby. Zwiększa również ryzyko rozwoju wczesnej cukrzycy i jest główną przyczyną otyłości.
  • Mleko i nabiał: Kefir jest odpowiednim zamiennikiem tego. Niedawno ustalono, że organizm ludzki przestaje wytwarzać enzymy, które pomagają rozkładać laktozę. Często prowadzi również do ciężkich reakcji alergicznych.
  • Mąki rafinowane: zawierają bardzo mało zbóż i są niezwykle kaloryczne. Stwórz odpowiednie środowisko dla rozwoju pasożytów w ciele.
  • Smażone potrawy: Zawsze najlepiej jest, aby produkty spożywcze zostały poddane obróbce termicznej na parze, gotowaniu lub pieczeniu. Smażenie powoduje, że produkty zatrzymują duże ilości szkodliwego dla organizmu tłuszczu, który jest trudny do spalenia i wymazania.
  • Alkohol: Oprócz zaciemniania prawidłowej oceny i może powodować wybuchy agresji, nieadekwatności i utraty pamięci, alkohol, szczególnie ostry, zawiera dużo szkodliwych cukrów.

1. Grejpfrut i oliwa z oliwek

Grejpfrut

Brzmi dziwnie i naprawdę, ten shake nie będzie smakował jak każda osoba. Ale czasami trzeba poeksperymentować, aby poczuć lekkość i pozbyć się toksyn. Ten koktajl może poprawić funkcjonowanie wątroby i nerek oraz wzmocnić układ odpornościowy.

Podobnie jak owoce cytrusowe, grejpfrut jest bogaty w witaminy i jest naturalnym przeciwutleniaczem. Jej nasiona są w stanie zabić pasożyty, oczyścić jelita i przywrócić naturalną mikroflorę.

Z kolei oliwa z oliwek pobudzi proces uwalniania toksyn i ułatwi go. Koktajl nie jest szczególnie przyjemny w smaku, ale jest niezwykle użyteczny i skuteczny.

Potrzebne składniki: 1 obrany grejpfrut plus nasiona, 1 łyżka oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia.

Sposób przygotowania: Wymieszaj w blenderze, aż uzyskasz jednorodną mieszankę. Możesz pokroić grejpfruta na kawałki dla łatwiejszego mielenia.

2. Figi i pestki dyni

Figi

Figi zmniejszą napięcie w jelitach i ułatwią drożność. Poprawiając ich działanie, łatwiej pozbędziesz się toksyn i pasożytów nagromadzonych w przewodzie pokarmowym, które zatruwają organizm. Figa nada Twojemu koktajlowi bardzo przyjemny słodki smak, więc nie potrzebujesz dodatkowego słodzika.

Pestki dyni, podobnie jak grejpfruty, eliminują pasożyty w jelicie. Ta nieruchomość znana jest od czasów starożytnych. Są napakowane błonnikiem i cennymi składnikami odżywczymi, które Cię odżywią i nasycą.

Potrzebne składniki: 3 figi (jeśli nie świeże, namocz je wcześniej w wodzie na 12 godzin, aby namoczyły się i zmiękły); 30 obranych surowych pestek dyni; pół szklanki wody.

Sposób przygotowania: Wymieszaj składniki w blenderze i zmiel do uzyskania jednorodnej mieszanki. Można go również pić bez dodatkowych słodzików.

3. Kefir i papaja

Papaja

To musi wyglądać dla ciebie zaskakująco egzotycznie. Smakuje dobrze, ale jest niezwykle przyjemny. Papaja z owoców tropikalnych skutecznie normalizuje pracę przewodu pokarmowego i pomaga w jego uwolnieniu od pasożytów. Możesz zaoszczędzić część nasion papai, aby zwiększyć wydajność smoothie.

Kefir to znacznie lepszy wybór niż mleko. Jest to sfermentowany napój mleczny o wyraźnej zdolności do normalizacji mikroflory jelitowej i ułatwienia oczyszczania jelit. Połączenie tych dwóch składników zaowocuje gęstym napojem o gładkim i przyjemnym smaku. Dosłodź do smaku.

Wskazówka: jeśli wiesz, jak samemu zrobić kefier, zaleca się użycie mleka koziego. Posiada najniższą zawartość laktozy.

Potrzebne składniki: pół obrana papaja i 15 jej nasion; pół szklanki kefiru.

Sposób przygotowania: Zmiel razem, posiekaj papaję dla łatwiejszego zmielenia.

Zdrowe ciało bez pasożytów z pysznymi koktajlami!

Koktajle oczyszczające organizm z toksyn, pasożytów i szkodliwych substancji nie tylko dają niesamowite rezultaty, ale są też niezwykle smaczne i pożywne. Stanowią idealny początek dnia i mają zdolność dodawania organizmowi tak potrzebnej energii i witalności. Oraz Germixil – naturalny produkt do kompletnej i skutecznej detoksykacji.

Przedstawione przepisy są łatwe do wdrożenia i pomogą odzyskać bardzo potrzebną kontrolę nad ciałem. Gdy już przetestują swoją zdolność do wnoszenia w Twoje życie większej świeżości, prawdopodobnie będziesz się zastanawiać, co kiedykolwiek zrobiłeś bez nich!

Bądź zdrowy i wolny od pasożytów w niezwykle przyjemny i pachnący sposób!

Detoks na ciało z sokiem – przydatny czy niebezpieczny?

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *