Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Naturalna metoda wybielania zębów

kobieta, piękny uśmiech, zęby

ORAZniepotwierdzony fakt, że ubrania mogą być mile widziane, ale to uśmiech zdobywa ludzkie serca. Każda osoba ma swój charakterystyczny urok, ale przede wszystkim oczarowani są ci, którzy doskonale opanowali sztukę wyrażania uczucia szczęścia w olśniewający sposób.

Natura, jakkolwiek sprawiedliwa, nie zawsze potrafi zapewnić każdemu idealne zęby. Czasami my sami przyczyniamy się do ich wyczerpania, złego stanu zdrowia i nieestetycznego koloru, dzięki ich szkodliwym nawykom. Palenie jest jednym z głównych czynników, które źle wpływają na tę część naszego ciała. Czy jest sposób, aby pomóc sobie nawzajem w domu? Teraz jest to możliwe dzięki popularnemu produktowi Snap-On Smile.

Każdy chce mieć piękny uśmiech. Nigdy nie wychodzi z mody i jest potężną atrakcją, która sprawia, że ​​osoba jest naturalnie czarująca i atrakcyjna. Wielu ekspertów HR twierdzi, że nawet jeśli kandydat na pracownika na rozmowę o pracę nie posiada wszystkich niezbędnych cech lub nie czuje się naturalnie, są gotowi zatrudnić go tylko dla jego uśmiechu.

Budząca zaufanie i pozytywne nastawienie nie zawsze jest przypisywana od urodzenia. Problem w tym, że nawet jeśli tak jest, zęby łatwo się ścierają. Największy wpływ na nie i na lata mają nasze szkodliwe nawyki. Regularne wizyty kosmetyczne u dentysty również nie są odpowiednim rozwiązaniem na lśniący i promienny uśmiech, ponieważ są drogie. Ale jak inaczej możemy pomóc naszym zębom zyskać zdrowie i elegancki wygląd?

Tradycyjne domowe przepisy na kosmetyki często kryją w sobie więcej prawdy, niż mogłoby się nam wydawać. Wiele badań naukowych i medycznych wywodzi się właśnie z naturalnych praktyk ustanowionych przez lata.

Doprowadziło to do szeregu poważnych odkryć w tych konkretnych obszarach. Rozważmy najpopularniejsze i najskuteczniejsze domowe metody naturalnego wybielania zębów.

Czy wiedziałeś, że…?

Zęby są jednym z nielicznych narządów w ludzkim ciele, które w przeciwieństwie do skóry i włosów nie przechodzą procesu regeneracji i regeneracji komórek. Ludzie zmieniają je tylko raz, gdy wypadną im zęby i są zastępowane nowymi. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja. DentaBlack to wydajne paski, które pomogą Ci uzyskać efektowny i promienny uśmiech.

1. Pasta wybielająca zęby z miodem i solą

Pasta do wybielania zębów z miodem i solą

Miód to prawdziwy dar bogów, a sól często nazywana jest przez szefów kuchni „najważniejszym składnikiem”. Stąd popularne określenie „sól życia”, które opisuje coś bardzo ważnego. Pasta z tych dwóch składników nie wymaga dużego wysiłku.

Miażdży się je i miesza w misce do uzyskania jednorodnej mieszanki. Zęby są nią posiniaczone 2 wieczory w tygodniu, kiedy osoba skończyła już posiłki na dany dzień. Oprócz wybielania działa również zapobiegawczo, gdyż skutecznie usuwa kamień nazębny.

Po nie więcej niż 2 miesiącach uśmiech stał się już olśniewający, promienny i czysto biały!

2. Połyskująca pasta do uśmiechu z olejkiem kokosowym

Musująca pasta uśmiech z olejkiem kokosowym

Jak wszyscy dobrze wiemy, kokos ma wiele przydatnych właściwości. Pomaga w odchudzaniu, ponieważ jest niezwykle bogaty w błonnik pokarmowy, przydatne i odżywcze białka oraz minerały.

Maseczki z olejkiem kokosowym poprawiają zdrowie skóry, głęboko ją nawilżają oraz przywracają jej blask i odmłodzenie. Nic więc dziwnego, że ten młody człowiek może mieć również pozytywny wpływ na zdrowie zębów.

Wynika to z faktu, że jest bogaty w dobroczynne kwasy tłuszczowe, które po zmieszaniu ze śliną stają się enzymami, które osiągają efekt wybielający. Dzięki ich symbiozie powstaje cząsteczka tlenu, która wykrywa przebarwienia na zębach i je usuwa.

Prosty przepis na pastę do zębów z olejem kokosowym polega na podgrzaniu oleju kokosowego, aż stanie się substancją podobną do oleju. Dodaje się do niego 2 łyżeczki sody i 5-10 kropli esencji miętowej.

3. Popiół z drzewa wybielającego zęby

Popiół z drzewa wybielającego zęby

Popiół drzewny jest niezwykle bogaty w nadtlenek potasu. Ten element jest w stanie dotrzeć do miejsc, w których szczoteczka jest utrudniona. Jednym z jego negatywnych skutków jest to, że jego długotrwałe stosowanie może nieznacznie sortować lakier.

Kiedy potrzebujesz tylko skutecznego narzędzia, które pomoże Ci osiągnąć naturalny blask i śpiew na nadchodzące spotkanie, jesion drzewny może być niezwykle skuteczny.

4. Truskawkowa Owsianka dla pięknego, czystego, naturalnego uśmiechu

Owsianka truskawkowa dla pięknego, czystego i naturalnego uśmiechu

Pastę truskawkową lub owsiankę można łatwo ugotować w domu, ugniatając 2-3 duże truskawki i mieszając je z 1 łyżeczką sody oczyszczonej. Do mieszanki dodaje się niewielką ilość pasty do zębów dla dzieci, aby uzyskać efekt połknięcia.

Zęby są wcierane przez prawie 5-6 minut owsianką, po czym są zmywane. Efekt jest zaskakujący, ponieważ truskawki są niezwykle nasycone kwasem jabłkowym i można ich używać do usuwania plam z kawy, czerwonego wina i herbaty.

5. Wybielanie pasty cytrynowej

Wybielanie pasty cytrynowej

Aby uzyskać efekt wybielający, po prostu wetrzyj miękką, wewnętrzną część cytryny w zęby. Jego kwas jest niezwykle mrowiący, podobnie jak charakterystyczny smak, dlatego nie warto go stosować częściej niż raz w tygodniu. W przeciwnym razie może to spowodować uraz dziąseł.

Można również przygotować roztwór kwasu cytrynowego i 1/2 łyżki sody oczyszczonej. Roztwór wybielający jest niezwykle silny i dobrze jest stosować raz na 2 tygodnie i nie więcej.

 

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *