Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Niesamowite fakty na temat penisa – co musisz wiedzieć?

rozmiar penisa

Penis to źródło przyjemności. Jest także źródłem inspiracji i tematem wielu dzieł sztuki. Jeśli jego żeński odpowiednik przypomina kwiat i symbolizuje płodność, to penis uosabia siłę, hart ducha, odwagę i niezłomność. Ponieważ istnieje wiele starożytnych i prehistorycznych artefaktów przedstawiających Boginię Matkę, podobnie są z symbolami fallicznymi. Życie nie byłoby możliwe bez dumy każdego przedstawiciela silniejszej płci, która jest nosicielem cennej informacji genetycznej. Będąc głównym narzędziem Erosa i Amour, rozumiemy kilka ciekawych i zaskakujących faktów na jego temat.

Członek płci męskiej i jego wykonanie w starożytności

posąg mężczyzny

Jeśli dziś każdy chce się pochwalić wielką godnością, co niejako tłumaczy się tym, że w filmach dla dorosłych wszyscy aktorzy mają tytaniczną dumę, tworząc nierealistyczne oczekiwania, to u naszych przodków sytuacja była zupełnie inna. Zwracając większą uwagę na starożytne greckie rzeźby, ceramikę, ryciny, mozaiki i freski, zauważymy jedną część ciał przedstawionych mężczyzn, którą można określić jako miniaturową i nieproporcjonalną do reszty – ich penisy.

Wielu przedstawicieli współczesnego społeczeństwa zastanawia się, dlaczego tak jest. Prawda jest taka, że ​​starożytni Grecy kultywowali umiar jako cechę charakteru. Dla nich była to jedna z głównych zalet. Według profesora historii klasycznej Andrew Lira, właśnie to wynika z faktu, że w tych rzeźbach i rzeźbach męska godność rzadko występuje w stanie wyprostowanym.

Tylko bogowie olimpijscy i sąsiadujące z nimi mitologiczne stworzenia (plastry miodu, centaury, satiates itp.) mogli być przedstawiani z dużym, wyprostowanym członkiem płci. A także złoczyńców i antybohaterów, którzy byli również przedstawiani z zgryźliwymi latynoskimi zasługami, bladą opalenizną i ciasną klatką piersiową.

Proste kroki do lepszego seksu

Mały penis w tych dziełach sztuki wskazuje, że człowiek jest nosicielem podstawowych wartości w starożytnej Eladzie:

  • Racjonalizm;
  • Umysłowość;
  • autorytaryzm;
  • Godność;
  • Lekkoatletyka;
  • Umiar.

Ile faktycznie kosztuje przeciętny rozmiar penisa?

banan i centymetr

American Journal of Sexual Medicine obliczył, że średni rozmiar instrumentu przyjemności na całym świecie wynosi 14,2 cm. został wzniesiony. Mężczyźni, z którymi przeprowadzono wywiady, musieli zwrócić uwagę na okoliczności, które doprowadziły do ​​erekcji: masturbacja w filmie dla dorosłych z powodu fantazji, miłość oralna lub seks z partnerem.

Co ciekawe, w dwóch ostatnich kategoriach wyniki były znacznie większe i ostrzejsze niż w pierwszej. Jeśli Ty również chcesz cieszyć się tytanową erekcją, wypróbuj Potencialex – dla widocznie bardziej spektakularnych rezultatów!

Poznajmy 10 niesamowitych faktów na temat męskiej dumy, ponieważ tylko ci, którzy znają zarówno ciało własne, jak i partnera, wiedzą, jak ofiarować sobie nawzajem ekstazę seksu.

Fakt nr 1: Ewa została stworzona z żebra Adama lub… Nie do końca!

Wszyscy wiedzą, że kobiety mają chromosomy XX, a mężczyźni XY. Ale w ciągu pierwszych 5-6 tygodni rozwoju embrionalnego wszystkie przyszłe dzieci mają tylko XX. Wtedy dominujący gen przejmuje kontrolę i może spowodować, że X stanie się Y. Zmienia to również cechy fizjologiczne dziecka. Przyszli mężczyźni faktycznie zaczynają swoją egzystencję, obdarzeni miniaturowymi jajnikami, łechtaczką i sromem, które następnie schodzą w dół lub przylegają i tworzą jądra i mosznę.

Fakt nr 2: Przy 45km/h to nr1!

W momencie wytrysku płyn nasienny leci ze średnią prędkością 45 km/h, a nawet może znacznie wzrosnąć, w zależności od stopnia pobudzenia. Dzieje się tak, ponieważ plemniki szybko szukają ciepłego, wilgotnego środowiska, w którym mogą przetrwać. Po wejściu do pochwy zwalniają i dotarcie do macicy zajmuje kilka minut.

Fakt nr 3: Mały rozmiar nie jest taki zły!

mężczyzna zaskoczony w łóżku

Naukowcy obliczyli, że mały rozmiar penisa powiększa się wielokrotnie większe niż te bardziej kolosalne, których ogrom zmienił się właśnie poprzez wzwód w stanie nieerekcji. Wiele kobiet uważa, że ​​grubość jest znacznie ważniejsza niż rozmiar. Ponadto męskie członki o gęstszych i masywniejszych głowach są odpowiednio świetnym stymulatorem łechtaczki i źródłem niekończącej się przyjemności!

Fakt nr 4: elastyczny, zrównoważony i bumerang!

W 1999 roku Komisja przeprowadziła eksperyment w holenderskim szpitalu w Groningen, podczas którego pary, które uprawiały seks, zostały sfilmowane za pomocą skanów MRI. Lekarze o dziwo stwierdzili, że podczas postawy misyjnej (jedynej, jaką można było wykonać w maszynie), penis wygiął się w kształcie bumerangu. Jeśli podczas rodeo na łóżku chcesz być plastikiem i skórą, dobrym pomysłem może być zastosowanie dobrze znanych ćwiczeń jogi, aby poprawić intymność.

Fakt nr 5: Zdolny do napełnienia 1/3 pełnej wanny na całe życie!

łazienka

Średnia ilość plemników wytwarzanych przez mężczyzn w ciągu życia wynosi około 52 litry. Jeśli trzeba to porównać do dopasowania, to zwykła wanna zwykle zbiera 135 l. Oznacza to, że płyn nasienny przedstawiciela silniejszej płci wypełni go w 1/3.

Fakt nr 6: Więcej, więcej możliwości!

Podczas wytrysku zwykle uwalnianych jest około 40 milionów plemników, ale ich ilość może osiągnąć nawet 600 milionów, jeśli mężczyzna jest bardzo podniecony. Dosłownie startuje w świat z prędkością, która jest większa niż dopuszczalna w małej uliczce w sąsiedztwie!

Fakt nr 7: Wstać czy nie wstać? To jest pytanie!

Urolodzy byli w stanie ustalić, że męski członek rywalizuje w erekcji średnio 11 razy dziennie, a podczas snu każdy przedstawiciel silniejszej płci zostaje pobudzony co najmniej 9. Jak większość sobie wyobrażam, poranna erekcja jest czymś całkowicie klinicznym i medycznym normalne i naturalne!

Fakt nr 8: Największe pierwsze staje się ostatnim przez seks!

mężczyzna, spodnie, ręka, duży kutas

Poprzedni rekord amerykańskiego aktora Jonaha Falcona 24,13 cm. spokojnie i 34,29 cm. w stanie wzburzenia poprawił go zwykły obywatel Meksyku Roberto Cabrera z miasta Saltillo, którego męska duma wynosi 48 cm. w błędnym stanie. Niestety, zdobywca nagrody nigdy nie uprawiał seksu i nie osiągnął stanu erekcji, ponieważ jego organizm nie jest w stanie wpompować takiej ilości krwi do masywnych ciał jamistych!

Fakt nr 9: Mały, mały, zdecydowanie niewidoczny!

Druga strona medalu też nie jest szczególnie przyjemna. Mężczyzna z najmniejszym członkiem płci na świecie ma godność zaledwie 1,5 cm. Sam przyznaje, że nigdy nie był w stanie zadowolić kobiety, która go używa, a jedynie użytecznymi środkami! Gdyby użył kapsułek Eremax, mógłby nie mieć tego problemu.

Fakt nr 10: Średnia wielkość penisa różni się w zależności od stanu!

Mężczyzna i kobieta

W stanie spokoju przeciętny penis nie przekracza 8,5 cm. – 10,5c. Jeśli jest w stanie pobudzenia, jego rozmiar wzrasta do 14,2 cm. Na jego wielkość wpływa szereg czynników, w tym czas, temperatura, szybkość pobudzenia itp.

Fakt #11: Im większy brzuch, tym mniejszy – penis!

Mężczyzna z brzuchem

Wraz z wiekiem każdy z nas gromadzi nadmiar kilogramów i kalorii. Ale te tkanki tłuszczowe mogą dosłownie sprawić, że penis „zniknie”. Nie oznacza to oczywiście, że zmniejszyła się jego wielkość. To tylko efekt wizualny!

Pokarmy dla zdrowej prostaty

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *