Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Program tonizujący: sekrety stonowanej sylwetki przez cały rok

dzienniczek wagi jabłek

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie szukasz programu, który ujędrni Twoje ciało lub schudnie i ogólnie dobrze wygląda.

Prawdopodobnie chcesz ujędrnić nogi, brzuch, ramiona, klatkę piersiową, plecy lub ramiona, lub, co bardziej prawdopodobne, chcesz ujędrnić całe ciało, korzystając ze wskazówek dotyczących najlepszych ćwiczeń ujędrniających mięśnie, najlepszych treningów ujędrniających sylwetkę oraz wszystkich wskazówek, trików i tajemnice, jak uzyskać ton.

Cóż, jeśli tego szukasz, musisz zacząć od ważnej przesłanki, nic nie napina mięśnia, nic nie może zdefiniować mięśnia ani go wyrzeźbić.

Spróbujmy więc zrozumieć, co to znaczy mieć stonowane ciało.

Co to jest napięcie mięśniowe?

Wyrzeźbione ciało oznacza w prostych słowach posiadanie pewnej ilości mięśni na ciele, której towarzyszy niski procent tkanki tłuszczowej, wystarczająco niski, aby mięśnie były widoczne.

Im więcej masz mięśni z mniejszą ilością tłuszczu pokrywającego je, tym bardziej „ujędrniona” i „określona” będzie Twoja sylwetka. Im więcej tłuszczu pokrywają Twoje mięśnie, tym mniej będą widoczne i tym mniej umięśnione będzie Twoje ciało.

Aby mięśnie były widoczne, a co za tym idzie ton, zawsze konieczne jest:
  • Utrata tłuszczu pokrywającego mięśnie;
  • Zbuduj trochę masy mięśniowej
  • Połącz oba.

Znacznie częściej, zbyt duża ilość tłuszczu pokrywającego mięśnie jest pierwszym powodem, dla którego dana osoba nie jest stonowana.

Zobaczmy teraz, jakie są najczęstsze błędy, które popełnia się myśląc o możliwości ujędrnienia ciała i że w rzeczywistości są one bezużyteczne:
  • Nadmierne szkolenie NIE sprawi, że będziesz bardziej stonowany;
  • Utrata wagi NIE koniecznie sprawi, że będziesz bardziej stonowany
  • Ćwiczenia na maszynach NIE sprawią, że będziesz bardziej stonowany
  • Tak zwane „ćwiczenia tonujące” NIE sprawią, że będziesz bardziej stonowany

Dlatego? Ponieważ żadna z tych czynności nie jest bezpośrednio ukierunkowana na tłuszcz pokrywający ćwiczone mięśnie.

Dlatego? Ponieważ żadna z tych rzeczy nie jest bezpośrednio ukierunkowana na tłuszcz pokrywający ćwiczone mięśnie.

Dlatego? Ponieważ ludzkie ciało jest w stanie stracić tłuszcz tylko z całego ciała, a nie tylko z określonego obszaru, w niektórych obszarach szybciej, w innych mniej, ale zależy to od twojej genetyki, czy ci się to podoba, czy nie.

kobieta ze stonowanymi mięśniami

Jak więc naprawdę uzyskać stonowane ciało?

Odpowiedź jest prostsza, niż mogłoby się wydawać, ponieważ wszystko, czego potrzebujesz, to tylko 2 proste rzeczy:

Budowanie określonej ilości mięśni.

Utrata wystarczającej ilości tłuszczu, aby mięśnie, które masz (lub zbudujesz), były faktycznie widoczne, a nie pokryte jedną warstwą (lub wieloma warstwami) tłuszczu.

Wszystko, co trzeba zrobić, to zdefiniować inteligentnie zaprojektowaną rutynę treningu siłowego, która pozwoli Ci budować mięśnie i stracić tkankę tłuszczową, przy zbilansowanej diecie, aktywności cardio lub kombinacji obu, być może pomagając poprawić i przyspieszyć wyniki poprzez przyjmowanie naturalnych suplementów, które mogą oferować konkretne korzyści.

I to wszystko.

Następnie, jeśli nie wyglądasz na tak „stonowaną”, jak chcesz, musisz wiedzieć, że musisz zbudować trochę więcej mięśni (przez trening siłowy) lub stracić trochę tłuszczu (dzięki diecie i ćwiczeniom).mięśnie ludzkiego ciałacardio) lub połączenie obu.

Sprawa zamknięta.

Tak więc, jeśli naprawdę chcesz być stonowany, istnieje proste równanie do zapamiętania: Mięśnie – tłuszcz = ton.

Aby zapewnić „mięśniową” część tego równania, zaprojektuj odpowiedni program treningu siłowego, który z odpowiednią częstotliwością, intensywnością i objętością, idealny program treningowy i prawidłowy dobór ćwiczeń, które stopniowo się zwiększają

Jeśli chodzi o część „mniej tłuszczu” i wyglądającą na stonowaną… stwórz swój program żywieniowy, któremu towarzyszą treningi cardio, które wpływają tylko na tłuszcz, jednocześnie zachowując mięśnie i pomagając w obu procesach z dobrym suplementem diety.

I to wszystko… co jest do zrobienia. Nic dodać nic ująć.

Nie ma ćwiczeń, które tonują, podobnie jak żaden trening, który tonuje określony obszar ciała lub wszystko pomiędzy.

Będąc ponownie stonowanym, oznacza to po prostu posiadanie określonej ilości mięśni i określonego procentu tłuszczu, który musi być niski, aby mięśnie były widoczne pod jego powierzchnią.

Wszystko inne pozostawia czas, który znajdzie.

Skoncentruj się na powyższym, a w krótkim czasie uzyskasz stonowane ciało, tak jak chcesz. A jeśli potrzebujesz niewielkiej pomocy w kontrolowaniu wagi, zawsze sięgaj po naturalne produkty, takie jak krople Ideal Slim.

Powodzenia!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *