Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Prosta Pro – Zdrowa prostata?

Prosta ProProsta Pro – dlaczego? Zdrowie prostaty to sprawa niezwykle ważna dla mężczyzn po 40 roku życia, ale nie tylko. Miliony mężczyzn na całym świecie cierpią na schorzenia prostaty, od przerostu prostaty (zwanego łagodnym przerostem prostaty lub BPH) po raka prostaty.

Dbanie o prostatę ma zatem fundamentalne znaczenie w walce z tymi problemami. Od dziś wszystko jest prostsze z suplementem Prosta Pro. Kilka kapsułek dziennie, dzięki naturalnym składnikom ich formuły, dostarcza substancji aktywnych zdolnych zadbać o męskie samopoczucie.

Oficjalna strona

Dowiedzmy się więcej o tym coraz bardziej popularnym produkcie z recenzji na forach we Włoszech i na całym świecie.

prostata

6 zdrowych pokarmów dla prostaty

zaburzenia erekcji, prostataUważa się, że dieta bogata w tłuszcze i cukier pomaga zwiększyć częstość występowania problemów z prostatą. Dlatego warto odkryć, że można poprawić zdrowie prostaty poprzez zwiększenie spożycia tych 6 pokarmów.

  1. Pomidory: zawierają silny przeciwutleniacz znany jako likopen, który pomaga zapobiegać rakowi prostaty i zmniejszać wzrost guza. Likopen może zmniejszać uszkodzenia komórek, a także spowalniać produkcję komórek rakowych. Pomidor gotowany lub puree to najlepszy wybór. Spożywanie typowych włoskich potraw, takich jak pizza czy makaron, może pomóc w zwiększeniu spożycia pomidorów.
  2. Brokuły: Zawierają wiele związków, które mogą pomóc chronić przed rakiem. Fitochemikalia obecne w tych warzywach są w stanie selektywnie celować i działać na komórki rakowe, pomijając zdrowe komórki prostaty. Możesz spożywać brokuły gotowane na patelni, w zupach i sałatkach oraz w dziesiątkach smacznych przepisów.
  3. Zielona herbata: napój spożywany od tysięcy lat, zwłaszcza w krajach azjatyckich. Uważa się, że zielona herbata jest przyczyną tego, że zachorowalność na raka prostaty w Azji jest znacznie niższa niż na innych kontynentach. Nawet jedna filiżanka każdego ranka wystarczyłaby zamiast kawy.
  4. Rośliny strączkowe i soja: Fasola, orzeszki ziemne i soczewica zawierają biologicznie czynne substancje roślinne znane jako fitoestrogeny, w tym izoflawony, o których uważa się, że mają właściwości przeciwnowotworowe. Aby zwiększyć spożycie roślin strączkowych i soi w codziennej diecie, jeden dzień w tygodniu można przeznaczyć na dietę wegetariańską.
  5. Sok z granatu: Podobnie jak czerwone wino i zielona herbata, owoc ten jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy, bardzo przydatnych w zapobieganiu przewlekłym chorobom związanym ze stresem oksydacyjnym. Uważa się, że te przeciwutleniacze są w stanie celować wyłącznie w komórki raka prostaty, pozostawiając zdrowe komórki w stanie nienaruszonym.
  6. Ryby: Tłuszcze wielonienasycone, takie jak omega-3 i omega-6, to niezbędne kwasy tłuszczowe, które nie są syntetyzowane przez nasz organizm. Zachodnie diety są bogate w kwasy tłuszczowe omega-6, ale nie zawierają wielu kwasów omega-3. Właściwa równowaga między spożyciem kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 może pomóc w zapobieganiu rozwojowi raka prostaty. Pokarmy najbogatsze w te potężne substancje to: łosoś, śledź, makrela, sardynki i pstrąg.

Nawet przyjmowanie suplementów diety zawierających odpowiednie substancje może przyczynić się do zdrowia i prawidłowego funkcjonowania gruczołu krokowego.

Prosta Pro działa u źródła problemu

prostata pro, prostata

Prosta Pro otrzymała już wiele pozytywnych recenzji na forach, pozostawionych przez entuzjastycznych klientów uzyskanych wyników. Dzięki biologicznemu i silnemu składowi preparat ten jest w stanie pomóc:

  • Przeciwdziałać bólowi, skurczom i pieczeniu w okolicy pachwiny;
  • Zapobiegaj częstej i pilnej potrzebie oddawania moczu, zwłaszcza w nocy;
  • Popraw sprawność seksualną i zwiększ męskość.

Wszystko to bez skutków ubocznych i przeciwwskazań typowych dla większości podobnych produktów sprzedawanych w aptekach.

składnikiProsta Pro: składniki i korzyści

Ten suplement prostaty oferuje preparat o wyższym stosunku jakości do ceny niż inne marki. Zastrzeżona mieszanka 4 potężnych składników premium obejmuje pokrzywę, macę andyjską, buzdyganek naziemny i kukurydzę, które mogą poprawić zdrowie prostaty i zmniejszyć potrzebę częstego oddawania moczu.

Korzyści są liczne w porównaniu z całkowitym brakiem, zamiast niepożądanych efektów.

Mocny, ale bezpieczny skład, który sprawia, że ​​Prosta Pro to produkt odpowiedni dla mężczyzn w każdym wieku i niewymagający recepty.

Uwaga: efekty i rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby.

Ulotka dołączona do opakowania Prosta Pro

Przy zaledwie 3 kapsułkach dziennie ten suplement może poprawić zdrowie prostaty i ograniczyć częste wizyty w toalecie. Prosta Pro fachowo wykonana z wyłącznie naturalnych, wolnych od chemikaliów składników. Dlatego produkt można również stosować przez długi czas w celach profilaktycznych, nie powodując problemów. Więcej informacji można znaleźć w pakiecie sprzedażowym oryginalnego produktu, dystrybuowanym przez oficjalnego sprzedawcę.

Gdzie kupić ten suplement w najlepszej cenie?

prostata pro, prostata

Jeśli zastanawiasz się, przez który kanał najlepiej kupić Prosta Pro, aby mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt w najlepszej cenie, odpowiedź jest tylko jedna: na oficjalnej stronie internetowej. Łącząc się ze stroną zarządzaną bezpośrednio przez producenta, nie tylko zamówisz za pomocą prostego formularza, ale zyskasz 50% rabatu i darmową dostawę!

Prosta Pro przyjedzie wygodnie do domu, w anonimowej paczce (nikt, nawet kurier, nie będzie wiedział o zawartości) i możesz za nią zapłacić bezpośrednio przy odbiorze.

Uwaga: złożenie zamówienia produktu w kanałach sprzedaży takich jak Amazon czy Ebay nie oferuje tych samych korzyści, co oficjalna strona internetowa i nie gwarantuje oryginalności produktu.

prostata pro, prostata

Sugestia

Oprócz przestrzegania zdrowej diety ważne jest, aby pozostać aktywnym. Regularne ćwiczenia zmniejszają ryzyko wystąpienia pewnych problemów, w tym chorób serca, udaru, niektórych nowotworów i problemów z prostatą. I chociaż stosunkowo niewiele badań bezpośrednio oceniało wpływ ćwiczeń na zdrowie prostaty, te, które zostały przeprowadzone, w większości wykazały, że ćwiczenia są korzystne.

Bottom Line:  Jak pokazują opinie tych, którzy już go używali, Prosta Pro stopniowo wypiera stosowanie innych produktów wellness prostaty. Ten sukces wynika przede wszystkim z jego skuteczności, całkowitego bezpieczeństwa i wygody jego ceny. Prosta Pro dba o męskie samopoczucie w prosty, ale skuteczny sposób.

Oficjalna strona

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *