Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Proste kroki do lepszego seksu

para z problemami w łóżku

Każda para od czasu do czasu doświadcza problemów seksualnych. Rutyna jest głównym zabójcą pasji, dlatego powinniśmy dążyć do urozmaicenia naszego codziennego życia i relacji z naszym partnerem. Sypialnia to także miejsce, w którym musimy uwolnić się od zahamowań i puścić wodze fantazji. Wielu jednak odczuwa poczucie przywiązania, gdy muszą porozmawiać ze swoim partnerem o seksie i odmawiają konsultacji z ekspertem. Poniżej wybraliśmy kilka dobrych i łatwych do codziennych praktyk, które pomogą rozpalić intymną iskrę.

Seks to nie tylko fizjologiczna potrzeba i funkcja naszego organizmu, co niestety wynika z instynktu rozrodczego. To sposób na wzmocnienie każdego poważnego związku, a także na wzmocnienie jego emocjonalnej i psychologicznej głębi. Faktem jest, że stabilne pary cieszą się gorącym i satysfakcjonującym życiem seksualnym.

Przyczyną pojawienia się dysfunkcji seksualnych może być wiele czynników. Najczęstsze z nich to psychologiczna, a także niewłaściwa dieta, nadmierny stres i brak aktywnego ruchu.

Czy wiedziałeś, że …?

Afrodyzjaki to różne pokarmy, napoje i zioła, które od czasów starożytnych uważane są za zdolne do wzbudzania apetytu seksualnego u ludzi. Nazwa tego terminu pochodzi od starożytnej greckiej bogini miłości i seksu – Afrodyty. Chociaż nauka wciąż toczy debata, czy ich korzystny wpływ na libido jest wynikiem zawartych w nich substancji, czy też niesławnego efektu placebo. Bez względu na to, którą z dwóch teorii opowiadasz, zobacz, kim jest 5 potężnych afrodyzjaków!

Prawda jest taka, że ​​dzięki pewnym miłym i wygodnym zasadom stosowanym w codziennym życiu, każda osoba może na nowo rozpalić iskrę w swoim związku. Poniżej wybraliśmy sprawdzone metody na zwiększenie libido, które nie trwają długo, ale mogą pomóc Tobie i Twojej partnerce osiągnąć pełną harmonię seksualną.

Oczywiście zawsze możesz liczyć na silne działanie żelu dla wzajemnej ekstazy i dłuższego czasu utrzymywania erekcji Eremax. Jego naturalne składniki nie powodują pojawienia się nieprzyjemnych skutków ubocznych, a przyjemność i tak jest dzielona.

Zobaczmy, co musimy zmienić w naszym codziennym życiu, aby cieszyć się pięknym i zdrowym życiem seksualnym.

Krok #1: Dowiedz się, co lubi twój partner i podziel się z nim swoimi życzeniami

Bardzo często nie udaje nam się usatysfakcjonować naszego partnera, ponieważ nie rozumiemy jego życzeń. Odwrotność jest prawdziwa z pełną mocą. Dlatego dzielenie związku jest tak ważne dla osób w nim zawartych.

Nie bój się porozmawiać z osobą obok ciebie i powiedzieć jej o swoich życzeniach. Posłuchaj jej. Zawsze bądź gotowy do eksperymentowania i dywersyfikacji. Nowe rzeczy możesz polubić bardziej niż poprzednie.

Krok #2: Uważaj na to, co spożywasz!

Uważaj na to, co spożywasz!

Właściwa dieta jest niezbędna dla dobrego zdrowia i kondycji naszego organizmu. Jest głównym aktorem seksu. Staraj się utrzymywać dietę tak czystą, jak to tylko możliwe.

Nie bierz od czasu do czasu innych afrodyzjaków. Należą do nich wszystkie rodzaje owoców morza, ryby bogate w kwasy omega-3, pietruszka, czekolada, czerwone wino, awokado, gałka muszkatołowa, miód i cynamon.

Pamiętaj, że nie jest dobrym pomysłem zaserwowanie ukochanej osobie obfitej kolacji lub lunchu przed wyruszeniem na rodeo. Ciężki żołądek to największy wróg pełnoprawnego doświadczenia w łóżku. Możesz sobie pozwolić na kilka małych przystawek, ale kulinarne przysmaki z reguły zachowaj na czas po stosunku.

Krok #3: Nie pozwól, aby stres wydobył z Ciebie to, co najlepsze!

Obawy o pracę, opiekę nad dziećmi i nadmierny stres powodują spadek odporności, a mózg produkuje mniej dopaminy. Czujesz się bardziej zmęczona, a także mogą pojawić się objawy zaburzenia równowagi hormonalnej, które uniemożliwią Ci maksymalne wykorzystanie czasu na intymność z partnerem.

Zarejestruj się z rytuałem, który pomoże Ci pozbyć się nadmiernego napięcia po pracy. Może to być medytacja przy cichej muzyce, uprawianie jogi, czytanie książki lub taniec. Zostaw pracę domową z dala od sypialni. Nie pozwól, aby czynniki uboczne wpłynęły na Twój związek!

Krok #4: stwórz atmosferę odpowiednią do seksualnych przygód!

Odpowiednia atmosfera

Wiele rzeczy uważanych za banały naprawdę działa, by rozjaśnić atmosferę w sypialni. Nie trzeba rozkładać dywanu z róż, aby zaimponować drogiemu mężczyźnie. Wycisz światła, nalej kieliszek lub dwie ulubionego wina, włącz muzykę i zapal świece.

Spróbuj zrobić coś podobnego przynajmniej raz w tygodniu, a zobaczysz, jak seks stanie się lepszy i bardziej satysfakcjonujący w inne dni tygodnia. Nawet jeśli nie jesteś fanem tradycyjnej idei romansu, zastanów się, co ją dla Ciebie uosabia i przekształć w osobisty frazes Twojego związku!

Krok # 5: Nie spiesz się podczas stosunku płciowego i próbuj nowych rzeczy!

Stosunek seksualny, nowe rzeczy

Statystyki pokazują, że 70% kobiet nie może mieć orgazmu podczas klasycznego seksu w stylu misyjnym. Liczba może być nieco przesadzona, ale jest w tym pewna doza prawdy. Męska wyobraźnia i libido również potrzebują stymulacji.

Daj sobie wystarczająco dużo czasu, aby zanurzyć się w erotycznej atmosferze i osiągnąć harmonię i radość. Gorączkowe codzienne życie nie zawsze nam na to pozwala, ale kradnie tyle minut lub godzin, ile myślisz, że to zajmuje.

Dlatego też urozmaicenie jest kluczem do wzajemnego testowania przyjemności. Nie bierz udziału w rzeczach, które ci nie odpowiadają, ale nie bój się odkrywać nowych obszarów z części ciała partnera!

Krok 6: Bądź aktywny fizycznie!

kobieta i mężczyzna trenują

Praca i wyczerpanie nie zawsze pozostawiają nam wystarczająco dużo czasu na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Ale tutaj nie chodzi nawet o czysto estetyczną stronę rzeczy, ale o fizjologiczną.

Aktywność fizyczna poprawia krążenie krwi, co sprzyja łatwiejszemu i silniejszemu pobudzeniu u obu płci. Poprawia nastrój i sprawia, że ​​w wyższych stężeniach produkujemy serotoninę i endorfiny. Hormony te regulują seksualność. Jak mówiono: „Jego ruch jest jego matką”.

Seks z partnerem tylko z czasem staje się lepszy!

Czasami potrzeba czasu lub obojgu partnerom, aby wymienić się ze sobą wystarczającą ilością ćwiczeń, aby dowiedzieć się, co dokładnie Wam odpowiada w łóżku. Codziennie rozmawiaj z osobą obok Ciebie i nie pozwól, aby rutyna zrujnowała intymną harmonię między wami. Cieszcie się sobą i waszymi ciałami w pełni. Innym sprawdzonym sposobem na większą przyjemność w łóżku jest wypróbowanie popularnych kapsułek Potencialex.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *