Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Spal 500 kalorii w domu

trening, dom, kobieta

Wiele osób cierpi na nadwagę, ale ich napięte codzienne życie i napięte harmonogramy często nie pozwalają im na aktywny sport. Dlatego wielu z nich poszukuje odpowiednich i skutecznych możliwości poruszania się w środowisku domowym. Oszczędza to nie tylko czas, ale także koszty.

W następnych kilku akapitach przyjrzymy się niektórym z najbardziej popularnych, użytecznych i skutecznych sposobów, które mogą pomóc spalić ponad 500 kalorii. Różnice są różne, a proponowane ćwiczenia i działania to tylko część tego, co możesz zrobić, aby poprawić swój wygląd, podnieść ton i złagodzić niepotrzebne napięcie. Aby uzyskać jeszcze szybsze efekty, dodaj tabletki na spalanie tłuszczu Idealica do swojej codziennej rutyny.

Ćwiczenia fitness w domu

Istnieje wiele podstawowych i wysoce skutecznych ćwiczeń, których nie trzeba ćwiczyć na siłowni ani stosować specjalistycznego schematu fitness. Ćwiczenia te są idealne w warunkach domowych, więc nie musisz poświęcać czasu i środków na ich regularne wykonywanie, aby spalić kalorie.

  • Ćwiczenia sercowo-naczyniowe (Cardio)

Ćwiczenia sercowo-naczyniowe

Ten rodzaj ćwiczeń leży u podstaw ciężkiego spalania tłuszczu przez organizm, a tym samym pozbywa się nadwagi. Najlepszym przykładem intensywnego treningu cardio jest energiczne bieganie lub chodzenie w szybkim tempie przez 5 minut. Możesz go odwrócić w domu, aby uzyskać maksymalny komfort i oszczędność czasu, nawet gdy jesteś w biurze. Jeśli wolisz nie wychodzić lub nie masz wystarczająco dużo czasu, możesz po prostu odbyć intensywną sesję taneczną w salonie, przy akompaniamencie ulubionej muzyki.

Innym rodzajem ćwiczeń sercowo-naczyniowych jest jazda na rowerze i pływanie. W zależności od intensywności i czasu spędzonego, korzystanie z tych ćwiczeń gwarantuje spalenie co najmniej 200 kalorii.

  • Pompki

Pompki

Pompki to kolejne podstawowe i bardzo ważne ćwiczenie fizyczne, które pomaga nie tylko spalić nadmiar kalorii, ale także wzmocnić i wzmocnić całe ciało, z większym wpływem na klatkę piersiową i triceps. To ćwiczenie wykonujemy leżąc na brzuchu, a dłonie i stopy spoczywają na podłodze. Następnie podnosisz ciało i opuszczasz je ponownie, nie pozwalając mu dotykać ziemi. Ćwiczenie należy wykonywać z nogami wyciągniętymi do tyłu.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zaleca się wykonanie co najmniej 50 (dla kobiet) lub 100 (dla mężczyzn) rekwizytów twarzy. Nie oznacza to, że musisz to zrobić od razu – możesz podzielić łączną liczbę wystąpień na różne serie. Pomiędzy nimi możesz odpocząć przez około 2-3 minuty. Tutaj możesz zobaczyć więcej ćwiczeń na napięty brzuch.

  • Kucać

Kucać

Ten rodzaj ćwiczeń uważany jest za jedną z najskuteczniejszych metod spalania kalorii oraz napinania nóg i pośladków. W związku z tym wskazane jest uwzględnienie ich w swoim codziennym harmonogramie. Na początek stań z rękami za głową. Opuść ciało tak, jakbyś miał usiąść, aż zrobisz z podłogą kąt 45°. Staraj się trzymać plecy prosto.

Zaleca się wykonanie od 60 do 80 powtórzeń podczas treningu, ponownie, nie musisz tego robić od razu. Ponownie można podzielić powtórzenia na kilka serii.

  • Ataki

Ataki

Najlepszym ćwiczeniem, które możesz połączyć z przysiadami i wykonywać w warunkach domowych, są ataki. To rodzaj ćwiczeń, które wpływają na nogi i pośladki w różnych kierunkach. Oprócz ich napinania i modelowania sprawia, że ​​stają się zdrowsze i trwalsze. Zaleca się wykonanie 12 ataków podczas treningu. Na początek pożycz odcinek równy szerokości ramion.

Możesz również użyć dodatkowych obciążników. Musisz trzymać je w dłoniach z dłońmi na biodrach. Następnie zrób duży krok do przodu prawą stopą, a lewa noga pozostanie na swoim miejscu. Zegnij oba kolana tak, aby prawe udo było równoległe do podłogi. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz z lewą stopą.

Kalorie spalone bez ćwiczeń

Kolejna skuteczna i szeroko stosowana metoda, która pomaga intensywnie spalać kalorie w domu, wiąże się z wykonywaniem codziennych zadań. Tak więc w rzeczywistości wiele osób spala kalorie, nawet o tym nie wiedząc. Każda kropla odkurzacza, mycie podłóg, mycie rąk, prasowanie i prasowanie, dezynfekcja domowa to czynność, która oprócz tego, że zawsze jest wykonywana w domu, powoduje spalenie dużej ilości tłuszczu i tym samym prowadzi do zrzucenia kilogramów nadmiar z organizmu.

Na koniec należy również wspomnieć o diecie. Nie jest konieczne poddawanie się ciężkim, wyczerpującym i długotrwałym dietom, aby utrzymać organizm w dobrej kondycji. Po prostu staraj się pić dużo płynów (co najmniej 2 litry dziennie, aby uniknąć skutków odwodnienia) i unikaj tłustych potraw, makaronów i słodyczy. Uważaj, jakie produkty zawierasz, ponieważ niektóre z nich nie mają miejsca w Twojej diecie! Ponadto ważne jest, aby akceptowaną ilość jedzenia rozłożyć na kilka porcji, zwracając uwagę, aby jeść mniej, ale częściej. W ten sposób zoptymalizujesz swój metabolizm, a Twój organizm zacznie spalać więcej kalorii dziennie. Mdleją, gdy węglowodanysą naszymi przyjaciółmi, a kiedy są wrogami. I uważaj, aby nie stosować żadnych diet zagrażających zdrowiu! Postaw na zdrowe odżywianie.

Jeśli zastosujesz się do tych prostych wskazówek i połączysz je z Homemade Movement i Black Latte, będziesz w stanie z łatwością spalić ponad 500 kalorii dziennie.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *