Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Sprawdzone wskazówki dotyczące ciasnego biustu

kobieta, wymodelowany i wąski biust

TENBiust jest niezbędnym elementem atrakcyjnej i apetycznej sylwetki każdej kobiety. Jest źródłem poczucia własnej wartości i daje poczucie pewności siebie. Każda kobieta pragnie być dotknięta mocą natury z dobrze uformowanym i ciasnym biustem.

Niestety, nawet dla kobiet, które mają tyle szczęścia, nadchodzi czas, kiedy muszą zmierzyć się z tym, że ich piersi rozluźnią się i stracą kształt.

Istnieje wiele czynników, które prowadzą do rozluźnienia tułowia. Zwykle występuje u starszych kobiet, które przeniosły się po czterdziestce. Wynika to z faktu, że z biegiem lat skóra traci elastyczność i jędrność, ze względu na trudniejszą odnowę kolagenu i wolniejszą rewitalizację komórek.

Ale to nie jedyny powód, a zrelaksowany biust może mieć również młodsze dziewczyny i kobiety. Generalnie utrata ciasnego biustu jest spowodowana:

  • Starzenie się i menopauza
  • Nagła zmiana wagi, w górę lub w dół
  • Ciąża i karmienie piersią
  • Niewystarczające obciążenie pracą i zła dieta
  • Niedopasowany rozmiar biustonosza

Wiele kobiet na całym świecie postrzega relaksujące piersi jako osobistą porażkę. Postawy muszą zmienić fakt, że relaks można opóźnić, a nawet zmienić.

Jeśli chodzi o lakowanie piersi, kobiety na całym świecie po raz pierwszy zastanawiają się nad chirurgią plastyczną i chirurgią. To, poza tym, że jest drogie, jest bardzo bolesne i nie daje gwarantowanych rezultatów. Nie wspominając o tym, że komplikacje nie są wykluczone.

Poniżej dzielimy się z Wami kilkoma sztuczkami na podnoszenie i napinanie tułowia, które wymagają niczego poza chęcią i motywacją. Nie zapomnij o liczbie popularnych kremów lub tabletek laktujących Wow Bust, dostępnych od niedawna na rynku bułgarskim.

1. Prawidłowe odżywianie i waga

kobiety i zdrowa żywnośćJeśli pozwolisz na zmianę wagi, bądź przygotowany, a Twój biust straci swój ładny wygląd. Efekt jojo przytłacza kształt klatki piersiowej i prowadzi do pojawienia się rozstępów. Podczas tycia skóra klatki piersiowej rozciąga się pod wpływem nagromadzonego tłuszczu. Kiedy tracisz tkankę tłuszczową przy silnym osłabieniu, biust jest luźny, ponieważ skóra traci elastyczność pod wpływem efektu jojo.

Ważne : Aby uzyskać pożądany efekt odżywczy, ogranicz kofeinę i rzuć palenie, aby umożliwić komórkom oczyszczenie i ochłodzenie.

Na dobry wygląd biustu i jego ciasny wpływ ma nie tylko waga, ale również odpowiednie odżywienie. Wynika to z faktu, że piersi są podtrzymywane przez mięśnie, które muszą być napięte, aby tułów był napięty. Możesz to osiągnąć, jeśli będziesz mieć wystarczającą ilość białka, witamin, wapnia i minerałów. Możesz je bezpiecznie zdobyć z pomidorów, chudego mięsa, kalafiora, marchwi i wielu innych.

2. Masaże nietypowe

Masaże

Delikatne masaże utrzymują skórę jędrną i świeżą. Pobudzają krążenie krwi, poprawiają je i pomagają lepiej rewitalizować komórki. Istnieje wiele sposobów na masowanie piersi, aby nadać im jędrniejszy kształt.

Tutaj są niektóre z nich:

  • Masaż olejkami eterycznymi: olejek cytronelowy, marchewkowy, miętowy lub cyprysowy mają niezwykle wyraźne właściwości odnawiające, które pomagają odmłodzić komórki. Regularne stosowanie poprawi ogólną cerę, wyrówna ją i pomoże utrzymać jej elastyczność.
  • Masaż olejami roślinnymi : Olejki z pestek winogron lub migdałów pomagają odżywić skórę i komórki, uelastycznić ją i poprawić jej koloryt, a także wyrównać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, możesz zmieszać jedną lub dwie krople olejku eterycznego z olejem roślinnym, aby uzyskać jeszcze bardziej odżywczy masaż.
  • Masaż lodem – możesz to zrobić po prostu ciepłą wodą, jeśli lód poda Ci palec. Wykonuj zamaszyste, okrężne ruchy wokół klatki piersiowej. Lód można owinąć miękką tkaniną. Lód napina skórę i zapobiega wiotczeniu.

3. Starannie dobrany biustonosz

Biustonosz

Źle dobrany stanik może mieć nieprzyjemne konsekwencje dla biustu. Możliwa jest utrata elastyczności skóry, a nawet rozluźnienie tułowia. Jeśli ramiączka stanika rozluźniły się i naciągnęły, wymień je. Oznacza to, że nie jest już w stanie zapewnić stabilnego podparcia piersi i stopniowo zacznie ważyć i odpoczywać.

Nie należy również nosić staników, które są zbyt luźne podczas ćwiczeń. Przy wysiłku fizycznym polecane są biustonosze przylegające, które nie pozwalają na zbyt swobodne poruszanie się biustu. Możliwe jest naciągnięcie skóry na klatce piersiowej, jeśli pozwolisz sobie na zbyt dużą swobodę.

[irp]

Więcej o ciasnym biuście

Oprócz powyższych metod możesz zadbać o piękny wygląd i zdrowie swojego biustu i na wiele innych sposobów. Obejmuje to przygotowywanie domowych przepisów na maseczki do skóry piersi, takie jak jajko i ogórek. Możesz ćwiczyć, na przykład, pływanie to świetny sposób na ciasne trzymanie tułowia, ponieważ kształtuje i napina mięśnie piersiowe.

Możesz także skorzystać z alternatywnych metod, takich jak różne kosmetyki. Powyżej pisaliśmy o niezwykle popularnych naturalnych produktach do utrzymywania pięknego i ciasnego biustu.

Wszystko to jest łatwe i wygodne. Nie wahaj się nadać swojej sylwetce apetytu, o którym wiesz, że może mieć. Po prostu zwracaj uwagę na swój biust i bądź konsekwentny, aby uzyskać niesamowite i kobiece rezultaty!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *