Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Szczupłe uda – Jak schudnąć – porady i przykładowe ćwiczenia

usprawnij swoje udaPo co wyszczuplać uda? Wypróbowałeś je wszystkie, gimnastykę odchudzającą, trening odchudzający, zwiększyłeś spalanie kalorii, postępując zgodnie z naszym przewodnikiem, jak zwiększyć podstawową przemianę materii i w końcu udało ci się pozbyć tych znienawidzonych zbędnych kilogramów… kiedy w pewnym momencie zauważysz, że twoje uda nie są dokładnie szczupłe i umięśnione! Znowu nie jesteś sam, oto poradnik, jak schudnąć na udach.

Bardzo często się to powtarza, nigdy nie należy chudnąć zbyt szybko. Ponieważ generalnie istnieje tendencja do stosowania niewłaściwej diety, która sprzyja niezdrowej utracie wagi. Ideałem byłoby zatem przestrzeganie zbilansowanej diety i ćwiczenie na siłowni, aby schudnąć, aby zapewnić, że waga pozostanie niezmieniona na dłuższą metę.

W tym przewodniku proponujemy kilka małych sztuczek, dzięki którym możesz schudnąć na udach w ciągu zaledwie dziesięciu dni. Zauważenie pierwszych efektów już po nieco ponad tygodniu pobudzi Twoją chęć do dbania o kondycję. Aby schudnąć na udach w ciągu dziesięciu dni, należy stosować dietę zawierającą owoce i warzywa, które dzięki dużej zawartości wody pomagają pozbyć się retencji wody, pomagając pozbyć się nadmiaru płynów.

Należy bezwzględnie unikać postu, ponieważ jest bardzo zły, więc idealnym rozwiązaniem byłoby zawsze rano zjeść śniadanie z sucharkami i dżemem (bez dodatku cukru) i świeżym sokiem owocowym. Rano zjedz przekąskę z owocami.

W porze lunchu należy naprzemiennie stosować dni odwirowywane (owoce i warzywa) z dniami, w których należy zjeść 70 gram makaronu doprawionego warzywami, parzonego lub grillowanego. Popołudniowa przekąska powinna składać się z smoothie ze świeżymi sezonowymi owocami. Obiad powinien być przeznaczony na spożycie białka, a więc z rybami i mięsem z surowymi warzywami.

Nie przejmuj się zbytnio ilością tej zdrowej żywności, ważne jest, aby unikać tłuszczów i frytek.

Zdrowej diecie powinna towarzyszyć umiarkowana aktywność fizyczna. Bieganie w prawo pomoże Ci ujędrnić nogi w mgnieniu oka. Naprzemiennie biegaj, pływaj i odpoczywaj co pięć dni, być może robiąc półgodzinny energiczny spacer. Jeśli uprawiasz gimnastykę odchudzającą na świeżym powietrzu, unikaj najgorętszych godzin i wybieraj wyjścia wcześnie rano, to pomoże Ci przyspieszyć metabolizm ! Aby uzyskać bardziej satysfakcjonujące rezultaty, możesz wypróbować krople Idealica.

najlepsze ćwiczenia brzucha

Jak wysmuklić i wysmuklić nogi

schudnąć, nogiCzęsto mówi się, że aby mieć szczupłe i jędrne nogi wystarczy wykonać kilka ćwiczeń dziennie. Ale nie ma nic bardziej złego.
Aby mieć nogi godne uwagi, nie wystarczy wykonywać ćwiczenia odchudzające i poddawać się ciężkim treningom na siłowni, zwłaszcza gdy nie wiesz dogłębnie, jak pracować nad dolnymi obszarami ciała. Aby schudnąć w nogach, konieczna jest redukcja tkanki tłuszczowej i zwiększenie masy mięśniowej.

Na przykład nogi kobiet zaczynają tracić na wadze, gdy % tkanki tłuszczowej osiąga 18%. Jak więc zredukować tłuszcz? Wszystko to jest możliwe dzięki odpowiedniej diecie, programowi treningowemu odchudzania i wysokiej woli.

JAK SCHUDNIĆ UDA I NOGI W TYDZIEŃ?

ZASILACZ

Plan żywieniowy dla tych, którzy chcą schudnąć na udach i nogach, ogólnie obejmuje zdrowe i częste posiłki. Przekąski odgrywają bardzo ważną rolę w kontrolowaniu poziomu cukru we krwi i zmniejszaniu kalorii. Choć może się to wydawać sprzeczne z intuicją, idealnym rozwiązaniem byłoby spożywanie 5 posiłków dziennie, a w szczególności:

W programie treningowym odchudzania: różne ćwiczenia sprawiają, że są bardziej efektywne!

Aktywność fizyczna, aby schudnąć w nogach.

Ćwiczenia wyszczuplające i wysmuklające nogi i uda

GIMNASTYKA SERCOWO-NACZYNIOWA: ĆWICZENIA

kobiety, gimnastyka, szczupłe udaBędzie to prawdopodobnie najłatwiejsza część programu treningowego odchudzania nóg. Mówimy o aktywności aerobowej w celu utraty wagi, która obejmuje liczne ćwiczenia sercowo-naczyniowe.

Eksperci zalecają pięć dni aktywności w tygodniu na sesje trwające od trzydziestu do czterdziestu pięciu minut. Sesje treningowe powinny być podzielone na ćwiczenia aerobowe o umiarkowanej intensywności po ćwiczenia o wysokiej intensywności.

Umożliwi to rozpuszczenie nagromadzonego tłuszczu i zbudowanie masy mięśniowej dla ujędrnionych i podkreślonych nóg. Zalecamy aktywności, które wymagają bezpośredniego używania nóg, takie jak chodzenie, bieganie, jazda na nartach, jazda na rowerze, łyżwiarstwo i aerobik. Ćwiczenia te są w stanie spalić tłuszcz, jednocześnie pomagając budować masę mięśniową, aby nadać nogom szczuplejszy i bardziej wyrazisty wygląd.

Dla tych, którzy wolą schudnąć na siłowni, warto skorzystać z orbitreka, który poprawia wydajność i definicję mięśnia czworogłowego.

Е Wydajne ćwiczenia pośladkowe

ĆWICZENIA NA POCHUDZANIE UDA

Aby stracić tłuszcz w określonym obszarze, warto zdefiniować program treningowy, który koncentruje się wyłącznie na tym konkretnym obszarze. Istnieje wiele narzędzi, które mogą pomóc w odchudzeniu nóg. Mięśnie nóg, podobnie jak prawie wszystkie grupy mięśni, z czasem dostosowują się do danego ruchu. Im więcej ćwiczysz, tym płynniejszy staje się dany ruch. Oto jedno z najlepszych ćwiczeń do wykonania w domu, aby schudnąć w nogach:

  • Połóż się na brzuchu z ugiętymi nogami i stopami płasko na ziemi;
  • Umieść poduszkę między kolanami;
  • Wdychaj i napinaj mięśnie brzucha;
  • Zrób wydech i ściśnij uda, uważając, aby nie poruszyć dolnej części pleców;
  • Przytrzymaj pozycję przez około pięć sekund i powoli zwolnij;

Powtórz ćwiczenie piętnaście razy;

PRZYDATNE ROZCIĄGANIE W PRZYPADKU DŁUGICH NOG

wydłużone nogiRozciąganie przed każdym rodzajem treningu jest niezwykle ważne. Robienie tego prawidłowo nie tylko pozwala uniknąć bardzo bolesnych przykurczów, ale jest również doskonałym ćwiczeniem na odchudzanie w nogach.

Rozciąganie, jak nazywa się je we Włoszech, uelastycznia mięśnie kończyn dolnych, a także czyni je bardziej napiętymi i zdefiniowanymi. Powinien zająć nie więcej niż dziesięć minut treningu, a także służy przygotowaniu mięśni do samego treningu. Rozciąganie działa na mięśnie, rozgrzewa je i pozwala uniknąć niebezpiecznych szarpnięć, które możesz ponieść, jeśli rozpoczniesz trening bez rozgrzewki.

Pomaga również skupić uwagę na tym, co robisz w danym momencie, jeśli zamiast tego szukasz czegoś fajniejszego, możesz również skorzystać ze słynnego pilatesu. Dołączenie do grupy, która ćwiczy Pilates, pomaga uspołecznić osoby, które mają ten sam cel, co pozwala uzyskać dodatkowe wsparcie i wsparcie, aby nie ulec pokusie rezygnacji ze sportu.

Kolejnym świetnym produktem na odchudzanie opartym na diecie ketonowej jest Keto Eat & Fit – dowiedz się więcej tutaj

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *