Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

TraspaLente – Recenzja sprayu przeciwmgielnego do okularów. Pracuje? Opinie na forach i cena na oficjalnej stronie Włoch

Traspalente spray Polska przejrzećTraspaLente to bardzo przydatny nowy produkt, którym zajmiemy się w tej nowej recenzji. Jest to spray przeciw zaparowaniu do soczewek i okularów, który zyskuje popularność w recenzjach na forach internetowych, które cieszą się bardzo pozytywnymi opiniami.

Oficjalna strona

Ci, którzy noszą okulary, wiedzą, jak denerwujące może być zaparowanie soczewek, zwłaszcza w okresie pandemii Covid-19, w której przez większość dnia zmuszeni jesteśmy nosić maski.

Zobaczmy, dlaczego spray przeciwmgielny TraspaLente różni się od innych produktów na rynku, jak działa, jak go nakładać i gdzie kupić w najlepszej cenie.

7 rzeczy, które należy zrobić, aby gogle z maską nie zaparowały

Wraz z nadejściem pandemii Covid-19 w naszym życiu jesteśmy zmuszeni nosić maskę przez większą część naszego dnia. Kiedy jedziemy na zakupy, w komunikacji miejskiej, gdy jesteśmy w pracy… ale ci, którzy noszą okulary, mają większą trudność, żeby ich okulary nie zaparowały!

Kto ma okulary, wie, że zdarzają się sytuacje, w których nie nosi się maski, w której okulary nagle zaparowują, powodując wiele niedogodności.

Aby temu zapobiec, istnieją przydatne wskazówki, których należy przestrzegać, aby nie zaparować okularów z maską i bez niej.

 1. Umyj okulary wodą z mydłem — jeden z najprostszych sposobów zapobiegania parowaniu okularów. Ta sztuczka polega na umyciu szklanek wodą z mydłem i pozostawieniu ich do wyschnięcia na powietrzu, aby stworzyć swego rodzaju warstwę ochronną, która zapobiega parowaniu przez kilka godzin;
 2. Złóż klapkę maski do wewnątrz – Kolejną wskazówką, aby uniknąć zaparowania okularów maską, jest zagięcie górnej klapki maski do wewnątrz, co zapobiega podnoszeniu się powietrza wydychanego do soczewek;
 3. Użyj maski o odpowiednim rozmiarze — Kolejnym podstawowym aspektem jest szukanie maski, która pasuje do naszej twarzy. Nie wszystkie z nich są odpowiednie dla każdego. Nadmiernie duża ramka powoduje nadmierny przepływ powietrza w górę, co powoduje większe zamglenie obiektywu. Maska musi dobrze przylegać do nosa i przylegać do reszty twarzy.
 4. Używanie papierowej chusteczki – Bardzo przydatną sztuczką według opinii tych, którzy jej używają, jest papierowa chusteczka. Wystarczy wziąć zamkniętą papierową chusteczkę i włożyć ją między maskę a nos. Metoda ta może być przydatna, oprócz klasycznych masek chirurgicznych, także do dobrze znanych ffp1, ffp2 i ffp3. Chusteczka zatrzyma powietrze, pomagając uniknąć zaparowania soczewek.
 5. Dopasuj maskę do twarzy – Wiele masek ma małe fiszbiny w górnej linii, które są przydatne, aby dobrze dopasować je do twarzy. Utrzymywanie maski dobrze przymocowanej do twarzy ogranicza w jak największym stopniu przepływ oddechu.
 6. Oddychaj przez nos — jeśli spróbujesz oddychać przez nos zamiast przez usta, wewnątrz maski powstaje mniej powietrza, co zmniejsza ryzyko zaparowania okularów.
 7. Spraye przeciwmgielne – Najlepszym rozwiązaniem według większości opinii osób borykających się z tym problemem jest stosowanie sprayów przeciwmgielnych. Często używany również przez narciarzy, rowerzystów i pływaków, aby uniknąć tego typu problemów z soczewkami podczas uprawiania sportu. Te wygodne i wszechstronne spraye, łatwe w użyciu, a przede wszystkim do noszenia przy sobie i używania ich zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Co to jest TraspaLente?

Przezroczysta soczewka

TraspaLente to spray o innowacyjnej formule, zdolny do tworzenia folii przeciwmgielnych na okularach. Długotrwałe działanie utrzymujące się do 2 dni.

TraspaLente jest idealnym sprzymierzeńcem dla osób uprawiających sport, pomaga uniknąć parowania okularów w zamkniętych miejscach i jest niezbędna dla tych, którzy są zmuszeni nosić okulary z maską.

Spray TraspaLente jest łatwy w użyciu w kilka sekund i zatrzymuje parowanie w klimatyzowanych pomieszczeniach lub w transporcie publicznym.

Oto cechy, które odróżniają ten spray od innych produktów dostępnych obecnie na rynku:

 • Nadaje się do każdego modelu – Do wszystkich rodzajów okularów, soczewek i oprawek. Nie brudzi i nie uszkadza soczewek, można go stosować zarówno do okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych.
 • Długotrwałe – Folia ochronna stworzona z TraspaLente jest bardzo odporna i utrzymuje się do 2 dni na każdą okazję.
 • Duży rozmiar – nowy format 100 ml jest praktyczny, aby zawsze mieć go przy sobie i używać na każdą okazję. Ilość produktu jest większa niż w opakowaniach innych produktów na rynku.

Zamów -50% ceny

TraspaLente: opinie i recenzje na forach internetowych

TraspaLente opinie komentarze

Zgodnie z oczekiwaniami, na forach internetowych pojawiły się już liczne recenzje i opinie na temat TraspaLente. Produkt sprzedał się już w wielu opakowaniach, a opinie i recenzje zdają się potwierdzać jego skuteczność.

Zgodnie z opiniami i komentarzami tych, którzy już go stosowali, jednym rozpyleniem na soczewki dzięki TraspaLente można na długo uniknąć zaparowania i zawsze dobrze widzieć podczas każdej aktywności.

Oto najbardziej cenione funkcje w opiniach i opiniach na temat TraspaLente:

 • Unikaj zaparowania soczewki;
 • Szybkie i łatwe w użyciu;
 • Chroni soczewki i poprawia widzenie;
 • Wysoka jakość w przystępnej cenie;
 • Długa żywotność w porównaniu z innymi obecnie dostępnymi produktami.

Na forach internetowych nie brakuje ponadto opinii i pozytywnych opinii na temat obsługi klienta i szybkiej dostawy produktów.

Jak używany jest spray TraspaLente? Ulotka dołączona do opakowania i instrukcja użytkowania

Instrukcja użycia sprayu dostępna jest na oryginalnym opakowaniu produktu.

TraspaLente jest dostępna w praktycznej butelce z dozownikiem sprayu i aby zawsze mieć przezroczyste soczewki wystarczy:

 • Nałóż kilka sprayów bezpośrednio na soczewki;
 • Użyj szmatki, aby uniknąć dotykania soczewek palcami.

To tyle, Twoje soczewki są gotowe towarzyszyć Ci podczas wszystkich czynności bez parowania.

Oficjalna strona TraspaLente: obniżona cena i bezpłatna dostawa

TraspaLente Polska cena

Aby zamówić TraspaLente po obniżonej cenie, wystarczy wypełnić formularz na oficjalnej stronie internetowej i poczekać, aż operator zadzwoni w celu potwierdzenia. Dostawa z płatnością przy odbiorze zostanie zrealizowana bezpłatnie (poza kosztem płatności przy odbiorze) i bezpłatnie, w ciągu kilku dni.

Cena TraspaLente na oficjalnej stronie jest obniżona i dlatego możesz ją kupić za jedyne 49,90 €!

Traspa Lente w aptekach lub na Amazon

Czy oryginalna TraspaLente jest dostępna w aptekach lub na Amazonie? Odpowiedź brzmi nie. Ten produkt jest dystrybuowany wyłącznie za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, aby uniknąć podwyżek cen, podróbek i oszustw.

Sugestia

Uważaj na piankę do golenia jako środek przeciwmgielny. Jednym z najbardziej polecanych sposobów na uniknięcie zaparowania soczewek i okularów jest zastosowanie pianki do golenia. Chociaż ma to pewne działanie i jest trudne w użyciu poza domem, składniki zawarte w kremie do golenia, oprócz uszkadzania soczewek i oprawek, mogą powodować problemy ze wzrokiem. Lepiej wybrać specjalnie opracowany produkt.

Bottom LineTraspaLente, jak sama nazwa wskazuje, to nowy produkt, skuteczny i wygodny, mający soczewki i okulary, które są zawsze przezroczyste i bez śladu zaparowania. Łatwość użytkowania i praktyczne, trwałe opakowanie sprawiają, że jest to jedna z najlepszych alternatyw na rynku.

Oficjalna strona

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *