Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

Tribulus Terrestris – Zioło na silniejsze libido!

Tribulus Terrestris

Potrzeba bycia lubianym za to, kim jesteśmy i nasze osobiste zdolności, sprawia, że ​​chcemy wyjść poza siebie. Dotyczy to każdej dziedziny życia, także intymnej. Chcemy, aby nasz partner uznał nas za atrakcyjnych. Chęć zaspokojenia potrzeb bliskiej osoby w łóżku podyktowana jest chęcią poznania, że ​​możemy to zrobić. Niestety dysfunkcje seksualne są również w nas nieodłączne.

Nauka musi jeszcze zrozumieć i zrozumieć dokładnie, jak działa ludzka seksualność. Gwałtowny skok w rozwoju technologii medycznych pod koniec XX wieku pozwolił nam dokładnie poznać sposób działania członka płci męskiej. Ten niezwykły organ, który obejmuje złożoną kompozycję mięśni i neuronów, jest nośnikiem ważnej informacji genetycznej i nieskończonej przyjemności. Zrozumienie, jak to działa logicznie, doprowadziło również do wprowadzenia na rynek „różowej” („niebieskiej”) pigułki.

Ale wielu jest niezadowolonych ze skutków ubocznych i przeciwwskazań, do których czasami prowadzi jego przyjmowanie. Coraz więcej konsumentów wybiera naturalne alternatywy, aby promować dobre libido i wspólną przyjemność w łóżku. Takie są naturalne krople Casanova o ziołowej formule dla większej męskości.

Miło jest wiedzieć, że daliśmy światu coś na ten temat. Ziele Tribulus terrestris, znane również pod łacińską nazwą Tribulus terrestris, jest polecane przez urologów. Głównie w celu poprawy funkcji rozrodczych w wieku dorosłym. A ponadto w celu ułatwienia funkcji układu moczowego i promowania aktywności gruczołu krokowego. Można go przyjmować w postaci nalewki, kapsułki, wywaru oraz herbaty.

Dowiedzmy się więcej ciekawych szczegółów na jej temat!

Co według nauki musimy wiedzieć o seksie ?

Tribulus Terrestris – Ziołowy przyjaciel libido dla kobiet i mężczyzn!

para, tribulus terrestris, intymność

Tribulus terrestris jest zbierany podczas gorących i namiętnych miesięcy letnich. Podobnie jak jego zdolność do udoskonalania zmysłów i pobudliwości. Badania przeprowadzone na kontrolowanych grupach mężczyzn i kobiet wykazały, że Tribulus Theresa może faktycznie zwiększać libido u obu płci.

Przedstawiciele silniejszego seksu, cierpiący na zmniejszenie popędu seksualnego i różne dysfunkcje intymne, otrzymali 750 mg. – 1500 mg chwastów dziennie. Robiono to przez 2 miesiące kalendarzowe. Wyniki pokazują, że ich apetyt na pochlebstwa wzrósł o prawie 60%. Dobre zmiany odnotowano również w zakresie ułatwionych leków moczopędnych i funkcji gruczołu krokowego.

Panie, które przyjmowały 500mg czystego ekstraktu. – 1500 mg. odnotowała również zaostrzenie czuciowe i pragnienie kontaktu intymnego wynoszące 45%. Nie powinniśmy zapominać, że nasze ciała zwykle przypominają nam, kiedy potrzebuje więcej pochlebstw. Dlatego okolice intymne musimy traktować z troską i troską. Czyniąc je częścią codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Tak jak my dla włosów i sylwetki.

A oto niektóre z głównych pozytywnych właściwości zioła Tribulus Terrestris:

 • Bogaty w antyoksydanty sprzyjające kondycji skóry i włosów;
 • Nasycone dużą ilością pierwiastków ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu – sedoidalnych katon, allaloidów, flawonoidów, glikozydów i pityny.
 • Prowadzi to do przyspieszenia procesów regeneracji komórek i mięśni, spowalniając ich starzenie.
 • Dobry środek antyseptyczny i przeciwbakteryjny, hamujący stany zapalne wewnętrzne i zewnętrzne.
 • Pomaga usunąć blaszki cholesterolowe z organizmu.
 • Pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową.
 • Silny środek moczopędny, który ułatwia oddawanie moczu i usuwanie toksyn poza organizm.
 • Pomaga w regeneracji po wysiłku fizycznym lub ciężkiej pracy fizycznej.
 • Aktywnie pobudza libido i dobry apetyt seksualny u obu płci.
 • Sprawia, że ​​jesteśmy bardziej odporni fizycznie.

Tribulus Theresa jest również dobra dla Serca (❤)!

Tribulus Theresa, para, pocałunek

Jedną z najważniejszych, ale nie tak dobrze poznanych funkcji zioła Tribulus Terrestris jest jego zdolność do obniżania poziomu cukru we krwi. Odpowiada również za prawidłową równowagę dobrego i złego poziomu cholesterolu HDL i LDL. Jest szczególnie korzystny u osób z cukrzycą typu 2. Polecany jest również przez dietetyków. Działa również zapobiegawczo. Zażywanie Tribulus terrestris wzmacnia ściany naczyń krwionośnych i chroni je przed uszkodzeniem.

Inne potencjalne korzyści z zastosowania Tribulus Terrestris

Jak każda inna roślina znana ze swoich pozytywnych właściwości w określonej sferze, tribulus terrestris sprzyja całemu organizmowi. Nie tylko wzmacnia libido i chroni układ sercowo-naczyniowy przed powstawaniem odpadów.

Poniżej wymieniliśmy inne potencjalne korzyści z przyjmowania Tribulus Theresa:

 • Wzmacnia odporność i zdolność do ochrony ludzkiego ciała;
 • Pozytywnie wpływa na układ nerwowy, usuwając napięcie i poprawiając nastrój.
 • Ulga w różnych rodzajach bólu;

5 najlepszych pokarmów i ziół na libido u mężczyzn i kobiet

Kiedy pojawiają się kolory i owoce zioła Tribulus Terrestris?

szczęśliwa para

U naszego południowego sąsiada Tribulus terrestris nazywają „demirbozan”. Średnio wysoka bylina jest szeroko rozpowszechniona na Półwyspie Bałkańskim, a także w Azji i Afryce. Jej łodygi mają 0,80 cm długości. do 1 m. na wysokość. Jej kolory są ufarbowane na cytrynowożółty, jasnozielony oraz w swoich bladych odmianach z palety matki natury. Gdy owoce dojrzewają, rozkłada się na 5 osobliwych „orzechów”. Są pokryte cierniami. Więc bądź ostrożny przy ich podnoszeniu.

Trawa jest jednak zbierana przed dojrzewaniem w miesiącach letnich w lipcu, sierpniu i wrześniu. Najlepiej suszyć w ciemnym i suchym, ale przewiewnym miejscu. Lubi ciepłą pogodę i kamienistą lub piaszczystą glebę. W Bułgarii występuje na kontynuacji całego wybrzeża Morza Czarnego, w tym nadmorskich dróg i winnic.

Jak szybko wymieszać herbatę z Tribulus Terrestris dla wspólnej intymnej rozkoszy?

herbata, ziele buzdyganka naziemnego

Poznaliśmy już większość użytecznych właściwości Tribulus Theresa. Oprócz dobrego libido zioło może również sprzyjać aktywności sercowo-naczyniowej. Zrównoważ poziom cukru we krwi i cholesterolu. Poprawia nastrój i tonizuje ciało.

Poniżej wybraliśmy szybki przepis na przygotowanie wywaru ziołowego z Tribulus Terrestris:

 1. Weź 5 łyżek suchych liści i kolorów Tribulus terrestris i gotuj przez około godzinę na małym, wolnym ogniu.
 2. Ostrożnie wyjmij pojemnik z ognia i dodaj kolejny 1 litr wody.
 3. Powstały wywar stoi przez 24 godziny w temperaturze pokojowej w ciemnym, suchym i wentylowanym pomieszczeniu.
 4. Do wysiłku używa się papieru filtracyjnego. Następnie przejdź przez durszlak, aby wyczyścić kolce.
 5. Pij codziennie dla dobrych diuretyków, silniejszego libido i harmonii serca!

Joga dla lepszej intymnej prezentacji

Intymne Szczęście – Możliwe i Naturalne!

Problemy w związku często prowadzą do tarcia i niezadowolenia w łóżku. Postaraj się je naprawić, zanim nadejdzie czas na gimnastykę w łóżku. Jeśli to konieczne, zawsze możesz skorzystać z naturalnego środka na bardziej intymną harmonię, takiego jak ziele Tribulus Terrestris lub Potencialex z ekstraktem Tribulus terrestris dla bardziej intymnej przyjemności.

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *