Twój internetowy magazyn o zdrowiu i urodzie

VaricoSocks Polska – Cena i opinie

VaricoSocksSzacuje się, że we Włoszech co czwarta osoba dorosła cierpi w mniejszym lub większym stopniu na żylaki. Nieleczona ta patologia może się pogorszyć i prowadzić do szeregu dyskomfortu i defektów kosmetycznych, których nie należy lekceważyć. Aby przezwyciężyć ten problem i uniknąć niechcianych operacji, rodzi się nowe „leczenie”, które według opinii na forach byłoby w stanie działać w sposób praktyczny, funkcjonalny, skuteczny i ekonomiczny. Mowa o elastycznych pończochach uciskowych VaricoSocks na żylaki.

Oficjalna strona

Oto wszystkie informacje na temat tego interesującego produktu.

Żylaki: przyczyny i środki zaradcze oraz zapobieganie

żylaki, kobieta

Żylaki, powszechnie znane jako żylaki, wyglądają jak duże, obrzęknięte żyły na nogach i stopach. Powstają, gdy same zastawki żył nie działają prawidłowo i nie pozwalają na swobodny przepływ krwi. Ich powstawaniu często towarzyszy obrzęk, ból i zmęczenie nóg. W ciężkich przypadkach żyły mogą pękać i prowadzić do trudnych do wyleczenia wrzodów.

Główne objawy żylaków

 • Żyły puchną i stają się grudkowate i wypukłe;
 • Żyły nabierają niebieskawego lub fioletowego koloru;
 • Nogi są obolałe i ciężkie, zwłaszcza po wysiłku lub w nocy;
 • Niewielki uraz w obszarach dotkniętych obecnością żylaków może spowodować nadmierne krwawienie;
 • Lipodermatoskleroza, czyli zgrubienie podskórnej tkanki tłuszczowej tuż nad kostką, z następczym skurczem skóry i obrzękiem;
 • Teleangiektazje w zaatakowanych nogach (pajączki);
 • Wyprysk żylny, znany również jako zastoinowe zapalenie skóry. Skóra w dotkniętym obszarze staje się czerwona, sucha i swędząca;
 • zespół skurczów i niespokojnych nóg;
 • Atrophie blanche lub pojawienie się, zwłaszcza na kostkach, nieregularnych białawych plam, które wyglądają jak blizny.
 • Komplikacje

Każdy problem, który wpływa na prawidłowy przepływ krwi, niesie ze sobą ryzyko powikłań. Powikłania wynikające z obecności żylaków mogą obejmować:

 • Krwawienie
 • zakrzepowe zapalenie żył (zakrzepy krwi mogą prowadzić do zapalenia żył)
 • przewlekła niewydolność żylna (skóra nie jest zdolna do prawidłowej wymiany tlenu, składników odżywczych i odpadów);
 • Wyprysk żylaków, lipodermatoskleroza (twarda, napięta skóra) i owrzodzenia żylne.

Przeczytaj więcej: Garcinia Cambogia: wszystko, co musisz wiedzieć

Zabiegi

 • Operacja: Zwykle wykonywana w znieczuleniu ogólnym. Zabiegi laserowe są często stosowane w celu namierzenia mniejszych i pajączków.
 • Podwiązanie i stripping: Wykonuje się dwa nacięcia, jedno w okolicy pachwiny, w górnej części żyły docelowej, a drugie na dole, w kostce lub kolanie. Górna część żyły jest zawiązywana i uszczelniana, a do jej dna wprowadzana jest cienka, elastyczna nitka, którą następnie wyciąga się, zabierając żyłę ze sobą.
 • Skleroterapia: leczniczy środek chemiczny jest wstrzykiwany do małych i średnich żylaków. Żyły powinny zniknąć w ciągu kilku tygodni.
 • Ablacja falami radiowymi: wykonuje się małe nacięcie powyżej lub poniżej kolana i wprowadza się do żyły rodzaj cewnika. Wprowadzana jest sonda, która emituje fale radiowe, które ogrzewają żyłę i powodują jej zapadnięcie się i zamknięcie.
 • Dożylne leczenie laserowe: Ponownie wprowadzany jest cewnik. Mały laser wprowadzony do cewnika dostarcza promienie, które ogrzewają żyłę, uszczelniając ją.
 • Transiluminowana flebektomia zmotoryzowana: endoskopowy transiluminator jest wprowadzany pod skórę, a żyły są odcinane i usuwane za pomocą urządzenia ssącego przez nacięcie.

Wszystkie te interwencje mogą mieć niewielkie lub średnie pooperacyjne, dlatego lepiej byłoby działać, nawet w celach profilaktycznych, zanim żyły będą wymagały interwencji.

Czy VaricoSocks działają? Jak oni pracują?

żyły, skarpetki varico

Pończochy uciskowe VaricoSocks pomagają złagodzić ból i uczucie zmęczenia spowodowane obecnością żylaków. Wykonywana przez nie kompresja działa bezpośrednio na osłabione żyły, przeciwdziałając również powstawaniu skrzepliny.

Według zespołu ekspertów, którzy zaprojektowali te skarpety i jak potwierdzają ci, którzy już ich używali, VaricoSocks może pomóc w przeciwdziałaniu:

 • zmęczenie i ociężałość w nogach;
 • Pajączki;
 • Oparzenia, swędzenie i skurcze;
 • Obrzęk
 • Stagnacja krwi i wynikająca z niej zakrzepica;

VaricoSocks w sposób systematyczny pomagają normalizować krążenie krwi w nogach, pomagając zapobiegać operacjom.

Uwaga: efekty i rezultaty mogą się różnić w zależności od osoby.

Innowacyjne i wygodne materiały

materiałyVaricoSocks to innowacyjny produkt, różniący się od innych produktów na rynku, także tych sprzedawanych w aptekach, ponieważ wykonany jest z hipoalergicznych i całkowicie oddychających materiałów.

VaricoSocks ma gęsty splot wykonany z nylonu i spandexu. Skarpety mają optymalną długość, aby móc przeprowadzić precyzyjną kompresję. Są super elastyczne i mają otwartą końcówkę, aby umożliwić swobodne poruszanie się palców, aby uniknąć dyskomfortu. Praktyczny zamek błyskawiczny ułatwia wkładanie skarpetek, które raz założone są niezwykle wygodne i estetyczne.

VaricoSocks na żyły: użyj

Skarpety

Pończochy uciskowe VaricoSocks są bardzo łatwe w zakładaniu i użytkowaniu, nie powodują zaczerwienień ani zmian, dzięki niezwykle oddychającej i hipoalergicznej innowacyjnej tkaninie. Skarpety VaricoSocks nosi się jak zwykłe skarpetki, które dzięki dodatkowi bocznego zamka można włożyć szybko i bez wysiłku. Wygodna, opatentowana konstrukcja sprawi, że zapomnisz, że je nosisz. Skarpety VaricoSocks należy nosić tak, aby przylegały do ​​całej nogi za pomocą bocznego zamka.

Po ich włożeniu można włożyć skarpetki, rajstopy, buty itp.

Dalsze instrukcje użytkowania znajdują się w opakowaniu sprzedażowym oryginalnego produktu.

żylaki, kobieta

Gdzie kupić VaricoSocks w najlepszej cenie

Jeśli chcesz kupić oryginalne wyroby pończosznicze kompresyjne VaricoSocks, wystarczy, że wypełnisz zamówienie, które znajdziesz na oficjalnej stronie producenta. W ciągu kilku godzin skontaktuje się z Tobą obsługa klienta, z którą ustalisz szczegóły zamówienia i pod którą będziesz musiał przekazać preferowany adres, pod który otrzymać produkt.

Kupując VaricoSocks na oficjalnej stronie internetowej nie tylko zyskujesz pewność skorzystania z 50% rabatu, ale również skorzystasz z darmowej wysyłki, szybką kurierem, z wygodą płatności przy odbiorze.

Sugestia

Niektóre osoby bardziej niż inne są predysponowane do powstawania żylaków. Kobiety w ciąży są bardziej podatne na patologię. Wczesne objawy mogą obejmować ból nóg, obrzęk kostek i żyły pajęczynowe. Osoby z nadwagą mają również większe ryzyko wystąpienia problemu żylaków.

Podsumowując:  elastyczne pończochy VaricoSocks to bardzo przydatny produkt dla tych, którzy chcą złagodzić wszelkie problemy związane z powstawaniem żylaków i ich zapobieganiem. Wygodne materiały, łatwość użytkowania i korzystna cena sprawiły, że te pończochy uciskowe są jednym z najpopularniejszych produktów dla osób cierpiących na żylaki.

Oficjalna strona

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *